Heineken Hottest Personal Benefit Statement via Browsehuis Sister Sledge, Jacky Graham, Dignity en tal van andere ar tiesten stonden vrijdag 1 ok tober garant voor een spette rende Heineken Hottest Soul Party in het Autotron te Rosmalen. Vanuit de gedach te 'Where disco meets dance' zorgden zowel ware soulklas- siekers als hedendaagse ar tiesten voor een swingende avond vol live-muziek. De ar tiesten werden begeleid door een band en het gospelkoor 'Swinging Soul Machine'. Het geheel was daarnaast via Worldonline live op Internet te volgen. Ook was er een live uitzending op radio 3FM. Marguerite de Ruijter Sinds deze maand is het mogelijk gegevens van het Personal Benefit Statement, dat u voorheen elk jaar in gedrukte vorm thuis ontving, met een PC via het Browsehuis op te vragen. Dat kan door via 'Personeel en Organisatie' de knop 'PBS/Personal Benefit Statement' te kiezen. Deze (persoon lijke) gegevens zijn vanzelfsprekend bevei ligd: gebruik hiervoor dezelfde gebruikers naam (userlD) en hetzelfde wachtwoord (password) als bij Browsehuis/UWM. Deze zijn u enige tijd geleden per post toegezon den. Of vraag, als u ze niet meer kunt vin den, een nieuw wachtwoord aan bij het P/View Systeembeheer, kamer 2. 436 in Zoeterwoude. Uiteraard is de manier waarop de gegevens worden getoond via Browsehuis anders dan bij de ou de, papieren versie. Maar deze ge gevens betreffen wel dezelfde gebieden: de arbeidsverhouding, de betaling (per jaar en per maand) en het spaarsaldo. Bij het Browsehuis worden de gegevens boven dien dagelijks bijgewerkt. Wie niet over een eigen PC beschikt, kan een algemeen toegankelijke PC gebruiken om zijn eigen gegevens op te vragen. De toepassing is namelijk zo ingericht dat geen van de opge vraagde pagina's (met persoonlijke gege vens) op de gebruikte PC blijft bewaard. Is dat ook niet mogelijk, neem dan contact op met uw P&O-dienst. Deze zal er via de Centrale Salaris Administratie voor zorgen dat een gedrukte versie van de Browsehuis gegevens bij u thuis wordt bezorgd. Traditiegetrouw vindt de opening van bet bokbierseizoen plaats op de eerste maandag in oktober. Als dat dan toevallig op 4 okto ber valt, ook wel bekend als dierendag, dan ligt het voor de hand deze dag de bokken extra in het zonnetje te zetten. Heineken combineerde het uitleveren van de eerste vaatjes Tarwebok en die rendag door twee Nederlandse dieren tuinen elk een cheque van vijfduizend gulden te schenken. In het Noorder Dierenpark in Emmen kreeg directeur Henk Hiddingh de cheque uit handen van Stephanie Koenders van Public Relations. Het Noorder Dierenpark ge bruikt de gift als bijdrage in de kosten van een transport van 27 springbokken en dertien impala's uit een wildpark in Zuid-Afrika naar diverse Europese dierentuinen. Deze nemen de dieren onder hun hoede, omdat ze anders in Zuid-Afrika zouden worden afgescho ten vanwege hun grote aantal. Drie springbokken en vier impala's kunnen voortaan de jaarlijkse dierendag vie ren op de Afrikasavanne van het Noorder Dierenpark. De andere che que ging naar Ouwehands Dierenpark bij Rhenen. Dit park gebruikt het geld om het verblijf van twee reebokjes in het zoete gedeelte van het twee hec tare grote 'Waterland' in te richten. Yvonne van Stek

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 3