Maar het werk ging gewoon door... Foto 1Ondonks alles, service with a smile Foto 2. En het werk ging 'gewoon' door Foto 3. Pfff, wat een ruimte! Er valt niet meer aan te ontkomen. Heineken Export Group vernietiwt zich! De samenvoeging van de exportkantoren in Rotterdam en Amsterdam op Schiphol WTC heeft natuurlijk bepaalde gevolgen. Simpel gezegd bestaat de vernieuwing hierindat de achtste verdieping, ETD, en de negende verdieping, Commercie, flink door elkaar zijn geschud. En daar zijn acht Customer Service Teams uitgerold, met elk een eigen, geografisch gebied of een eigen taak. Zo simpel ging dat natuurlijk niet. Een zeer deskundige groep heeft hieraan maandenlang gewerkt, met bloed, zweet en tranen. Nagenoeg iedereen heeft inmiddels een nieuwe taak gekregen. Hoofdredactie: Maarten Bakkenist 071 545 7439 Redactie: Wilma Gertenaar (beeldredactie) Marguerite de Ruijter (eindredactie) Yvonne van Stek Tel 0182 - 62 30 66 Fax 0182 63 89 32 Redactie-adres: Lasswell Communication and Events, Noórdkade 42 2741 EW Waddinxveen Vormgeving: The Concept Store. Eindhoven Druk: Henkes Senefelder, Purmerend E-mailadres: We zijn alleen bereikbaar via Redactie_versvat@heineken.nl. De overige e-mailadressen bij Heineken zijn begin oktober komen te vervallen. Mailadres voor prijsvragen: VVVprijsvraag@heineken.nl Intranetsite: HTTP://Browsehuis/Newsinfo/VVTVAT Deadline VW12: 22 november 1999 Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de hoofdredacteur. Website Henk Visser: www.topnl.net\visser Tja, en dan moeten die negen teams van elk zes a zeven personen natuurlijk ook ergens een plek krijgen. Na heel veel passen en meten kwam er warempel iets aardigs op papier. En op een maandagmorgen liepen er tussen het gebruikelijke tweedelige grijs verdacht veel blauwkleurige werkpakken rond, gewapend met boor, hamer en zaag... Sindsdien is er geen wand meer op zijn plaats blijven staan, of liever gezegd: niets of niemand is meer op zijn plaats gebleven. Een vrolijke chaos maakte zich van de acht ste en negende verdieping meester. Overal dozen, open plafonds, overstekende wanden, verhuizende collega's, krokodillentranen bij het verlaten van de vertrouwde werkomgeving. Dit alles tegen een achtergrond van het nodige lawaai dat daarmee gepaard ging. En toch ging het werk nog steeds gewoon door; ser vice with a smile. Computers en telefoons moesten ook mee verhuizen en onmiddellijk op de werkplek worden aangeslo ten om zo maar niets te mis sen. Tussen de bedrijven door werden ook nog hele gebieden overgedragen en sommigen hadden het extra druk vanwege vervanging van vakantievierende en dus nietsvermoedende collega's. De samenwerking tussen de 'slopers', de verhuizers, de facility-afdeling en collega's verliep uitstekend. De sfeer was gemoedelijk, hoewel er natuurlijk ook wel eens een onvertogen woord viel. Ten tijde van dit schrijven zit iedereen groten deels op zijn plaats. Hier en daar slingert er nog wat rond en moet er nog het nodige worden afgewerkt. Het is voor velen van ons wel even wennen. Regelmatig loop ik naar beneden, terwijl ik naar boven moet. Ik mis mijn rug dekking (geen achterwand). Ik ben verhuisd van een riante tweepersoons kamer naar een kamer voor zeven personen. Maar ach, het uitzicht is nog even mooi, het werk is leuk, de collega's gezellig; het zal wel goed komen. Carla Butter, coördinator Customer Service Amsterdam Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B. V. Het verschijnt twaalf keer per jaar en wordt geschreven voor en door eigen personeelsleden.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 28