ouussen vannemene Heineken Zoals bekend start Heineken dit jaar met een nieuw muziekevenement de Heineken NightLive heet. Van 30 november tot en met 5 december treden ondt andere Toni Braxton, Elvis Costello, en K's Choice samen met een 75-koppig orkes de band van Steve Winwood en top backing vocals op in Ahoy' Rotterdam. Naa de tophits van deze artiesten bestaan de concerten uit filmsoundtracks met speet culaire ejfecten op een megascherm. De soundtracks worden soms door de artiest en het orkest vertolkt, soms speelt het orkest de soundtracks alleen. Dit jaarlijkse spektakel is een zeer belangrijk onder- dus passend bij Heineken. Het lijstje is nog deel van onze activiteiten op het gebied van muziek- compleet, we willen er zeker nog één grote ns sponsoring. Muziek verbindt, maar stelt je ook in bij hebben. Misschien dat er ook nog and staat om te differentiëren. Onze doelgroep is vrij artiesten onaangekondigd op het podium zu breed, en dus segmenteren we deze enigszins: We verschijnen, want ook dat hoort bij wat Heine zien een doelgroep van consumenten tussen 18- wil: 'De consumenten verrassen en voor Heine 35, daarnaast is er de leeftijdsgroep van 18-49. blijven interesseren'. Het hoofddoel van sponsoring is een emotionele band te krijgen of te behouden met de doelgroep. Filmbeelden En juist in muziek kun je doelgroepgericht de ener- Op dit moment wordt er druk onderhandeld gie en frisheid van Heineken voor het voetlicht filmmaatschappijen om beeldmateriaal beschikt brengen. Middels sponsoring creëren we dus een te krijgen voor Heineken NightLive. Voor het geb platform voor merkcommunicatie. van ieder beeld, al is het maar een seconde, mo< u rechten betaald worden. Je moetje voorstellen Enthousiast bijvoorbeeld Costello zijn nummer 'She' verte Heineken NightLive richt zich op de groep 18 tot terwijl op een supergroot scherm compilaties var 50 jaar. De uitdaging is om zowel jong als oud en- film 'Notting Hill' worden getoond. Indien er g thousiast te maken voor het concept. Alle onder- vocale ondersteuning is zal het orkest filmmuziek delen van het evenement worden hierop getoetst. gehore brengen. Hierbij kan de bezoeker bijvoorbr Van het programmaboek, de TV-commercials, de muziek verwachten van grote films als 'Once U aankleding van Ahoy' Rotterdam, tot en met de a Time in The West-Harmonica Man', 'Satur keuze van de artiesten. Zelfs het beeldmateriaal Night Fever-Fifth of Beethoven' en 'The Godfath van Hollywoods beste films wordt onder meer op het laatstgenoemde criterium beoordeeld. Het blijven natuurlijk voorbeelden want de av De namen Toni Braxton, Elvis Costello en K's Choice belooft een grote verrassing te worden waar b( lijken dan ook een vanzelfsprekende keuze. Toni en geluid dus centraal staan. Uit je dak gaan Braxton, bekend van haar uitdagende imago en de met een fantastisch gevoel naar huis gaan. Di single 'Unbreak my heart' van de cd 'Secrets', het doel van het evenement. Het moet inspire verkocht maar liefst tien miljoen exemplaren van uitdagen, en tot actie aanzetten. "Dat is li haar debuut CD 'Toni Braxton'. Elvis Costello; wie Heineken: Een energiek en vitaliserend merk' kent hem niet, momenteel aan de top met 'She' op de soundtrack van de film 'Notting Hill' en Er zijn nog kaarten te bestellen voor de avond va, bestempeld in de muziekwereld als 'bevlogen per- november en 5 december. Dat kan bij TicketSe vi former, briljant songsmid en veelzijdig producer'. 0900-30012510, bij 150 grotere postkantoren, d. Aanstormend talent K's Choice met 'Not an addict' GWK-kantoren en de overige bekende voorverkoopadn en diverse filmsongs zal de jongere doelgroep zeker aanspreken. Allen topkwaliteit, aantrekkelijk voor Hans Pompen, brandmanager Sponso de doelgroep, bovenal origineel, dynamisch en

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 26