CONSUMENTEN SERVICE Redactie: Marguerite de Ruijter In deze rubriek staan maandelijks leuke en originele foto's met één van onze producten of reclameartikelen. Ingezonden door collega's uit binnen- en buitenland. Amsterdam Iw. Van Akkeren-Vargas Zomerhuis in \msterdam-noord met 'en hek, gemaakt van lege Heineken-blikjes. Nepal - R. Tindal, Zoeterwoude 4600 meter op de Himalaya. Dagelijks ontvangen Rose, Bart, Anja en Nel van Bureau Consumentenservice in Zoeterwoude stapels brieven met vragen, ideeën en opmerkingen van onze consu menten. Voor de rubriek 'Geachte Consu mentenservice' zoeken zij in samenwerking met de redactie van Vers van 't Vat de leukste inzending(en) voor publicatie uit. In de eerste twee weken van augustus waren honderden 50 cl blikken Heineken bier tijdelijk voorzien van een soundchip, waardoor de blikken na opening begonnen te praten. Hieronder vindt u een aantal reacties van de genen die zo'n blikje geopend hebben... "Leuke actie, wel verwarrend als je in de bios zit, blik open; gebeurt niks, maar ook geen bier. in het donker gaat hij immers niet af." "Nou, nou...dat was een schrik, muziek uit een pratend Heineken bierblik!" "Verzoek u beleefd mijn blikje retour te zenden, daar ik er inmiddels aan gehecht ben, dat is hetzelfde als dat ik aan uw bier gehecht ben. Ik vind uw bier mieters en ik drink het dan ook met liters." "Het is wel mooi als je wat wint, maar als je 's avonds zin in een biertje hebt en dat is dan ook nog de laatste, dan kom je mooi op de kof fie als er alleen maar muziek in zit." De inzendtermijn is inmiddels gesloten. Alle winnaars hebben bericht gehad. A. roon - Zoeterwoude V/ai een Heineken-parasol alet goed voor kan zijn. mmmmm wmmum

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23