Redactie: Marguerite de Ruijter en Esther Tops 25-jarig jubileum A.A.C.M. Wouters, receptie 1 december Twan Wouters kwam 1 december 1974 in dienst als wachtchef Storingsdienst van de Heineken brouwerij in Den Bosch. Latere functies van hem waren ivachtchef van de Energiedienst en chef Mechanische Werkplaats. Zijn huidige functie, projectleider Projectenbureau, vervult hij sinds 1986. "Ik heb daarbij vooral veel werk gedaan voor de Filterkamer", vertelt hij hierover. "Het hoogtepunt bij al die projecten is toch wel het ontwikkelen van een nieuwe ontalcoholiseringsin- stallatie voor Buckler. Dat moesten we in drie maanden realiseren. Oftewel vanaf het moment van aanvraag door de leverancier tot en met het maken van het bier zelf. Een leuk project, waarop ik met veel plezier terugkijk. Op dit moment werkt Twan vooral voor projecten voor de afdeling Verpakken Colonne 8) en het automatiseren van de Helderbierkelder. In zijn vrije tijd is hij actief lid van de Heineken Tennisvereniging in Den Bosch. Twans receptie wordt gehouden in de Cambrinuskelder, aanvang 16.30 uur. Iedereen is van harte welkom. 25 jaar HJ.C. Philippa, receptie 1 december Als Rotterdams bedrijfseconoom, afstudeerrichting logistiek, trad Harry Philippa eind 1974 bij Heineken in dienst binnen de afdeling Physieke Distributie Europa. Na vier leuke jaren van pionieren heeft hij als toenmalig hoofd Bedrijfsbureau meegeholpen aan het verantwoord sluiten van de Amstel Brouwerij en het opbouwen van de brouwerij in Zoeterwoude. "Daarna ging ik mij als hoofd P&C Productie Bier Nederland bemoeien met het brouwerij beleid. Een fantastische tijd. In 1986 mocht ik de Physieke Distributie-troepen leiden, waar ik het zes jaar ontzettend naar mijn zin had vanwege het innovatieve karakter van de werkzaamheden. In 1993 werd ik binnen het managementteam van Vrumona belast met Fittance en Logistiek, wat na het globaal ontwerp Houd Vrumona Fris' werd veranderd in Finance en Sales. Terugkijkend moet ik constateren dat ik alleen maar leuke en vooral spin-in-het-web-achtige functies heb gehad, met dien verstande dat de functies binnen Vrumona net dat beetje meer hebben gegeven wat ik zocht, namelijk het generalisme in plaats van het specialisme. Heel breed en niet diep met vele externe en vooral wisselende bemoeienissen. Dat is iets wat me altijd heeft getrokken. Wie Harry Philippa de hand wil schudden, ka?i voor zijn jubileitmreceptie vanaf 16.30 uur te recht in de Ontvangstruimte van Bunnik. Afscheid J.A.R. van Veldhoven, receptie 25 november Jef van Veldhoven begon in 1966 als hoofdanalist op het KWD-Laboratorium bij Heineken Den Bosch. Hij werd via de Veiligheidscommissie in 1978 benoemd tot veiligheidsfunctionaris, met als bijbaantjes stralingskundige en ambtelijk secretaris van de O.R. "In 1986 ben ik als proces technoloog overgegaan naar de BTD. Als technoloog was ik voornamelijk betrokken bij het eigen waterleidingbedrijf van de brouwerij, dus bij de winning, de behandeling en het gebruik van het water en daarbij de andere producten van de Energiedienst stoom, koolzuur en lucht. Mooie projecten waren bovendien het opstarten van de anaerobe afvalwaterzuivering en het mee opzetten van het systeem voor de certificering voor ISO 9002. Daarnaast heb ik geadviseerd bij de reiniging, desinfectie en het hygiënisch ontwerp van de brouwerijapparatuur. Al met al kan ik terugzien op ruim 33 jaar erg gevarieerd werk op de brouwerij, waarbij het prettig samenwerken was met vele collega's in de diverse afdelingen. Hiervoor mijn dank. "De receptie begint om 16.30 uur en vindt plaats in de Cambrinuskelder in Den Bosch. Afscheid J.H. Prummel, receptie 25 november Na bijna 32 jaar bij Heineken te hebben gewerkt, gaat Joost Prummel van zijn vrije tijd genieten. Al die jaren heeft Joost zich ingezet voor de commercie. In mei 1968 startte hij in op leiding bij de Commerciële Dienst Nederland. Acht maanden later bekleedde hij de functie van groothandelsvertegenwoordiger. Zes jaar daarna besloot Joost voor een periode van twee jaar de functie van mentor Speciale Brigade Thuisverbruik Bier uit te oefenen. Na eind 1984 een pitstop van vier maanden te hebben gemaakt als regionaal account manager vloog hij door het land van kroeg naar kroeg als horecavertegenwoordiger. De laatste vijfjaar zette Joost zich in als national account management Horeca. Zijn afscheidsreceptie vindt plaats in het Mercure Hotel Postiljon te Nulde-Putten. Daar bent u vanaf 16.30 uur van harte welkom om Joost de hand te schudden. <0 Afscheid F.J. Tervoort, receptie 3 december In 1967 begon Frans als chauffeur voor Vrumona bij de Verenigde Drankenhandel in Amsterdam. Hij werd daar al snel benoemd tot chef Magazijn en Expeditie. Na ongeveer vijfjaar werd hij op eigen verzoek overgeplaatst naar de drankenhandel Kroon en Koop in Beverwijk. Vanaf 1982 is Frans chef Centrale Horeca Technische Dienst geweest achtereenvolgens in Amsterdam en Hoofddorp en vanaf 1992 tot nu in Zoeterwoude. "Ik vind dit werk prachtig om te doen", zegt Frans, maar hij verheugt zich ook op de vrije tijd die komen gaat. Lekker weg met de caravan. De receptie wordt gehouden in De Hooiberg te Zoeterwoude om 16.30 uur. 2 22) f"os' diversen

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 22