enkel bezwaar. Bernhard krijgt de trofee omdat hij als enige van de oude 'Hempoint ploeg' niet naar Amsterdam, maar naar Alkmaar ging. Op deze manier wil Aad aan Bernhard laten weten dat zijn oude collega's hem niet zijn vergeten. 3 Kees van Genuchten en Fred Leibling namen 26 augustus afscheid in Den Bosch. Een mooi feest dat druk bezocht werd door collega's en andere belangstellenden. Theo van der AA hield een speech voor Kees en Petra Hissink richtte het woord in dichtvorm tot Fred. Beide feestvarkens keken na veei handen schudden terug op een geslaagde middag. 4 Dat Limburg wel eens vaker last heeft van water is voldoende bekend. Maar als bij de Heineken Brouwerijen Limburg nou net de feestzaal ronderd. Nico Kop zette haar in zijn speech nog eens extra in het zonnetje. Terecht, want Miryam is normaal erg met het wel en wee van anderen bezig. Hoog tijd dus dat ze zelf in het middelpunt van de belangstelling kwam te staan. 3 Op maandag 6 september ging de nieuwe organisatie binnen Je Fleineken Export Group van start. De negen Customer Service Teams werden door het MT verrast met een speciaal voor hen gemaakte taart. Op de achter- ant van deze Vers van 't Vat kunt u lezen dat de Export Group de afgelopen maand sowieso flink in beweging was. De taart heeft in ieder geval ge- ;maakt. 7 Mar in 't Veld van de Crediteuren Administratie in Zoeterwoude was 26 augustus 37,5 jaar bij Fleineken in Jragen en bier proeven. Vooral dat laatste kan voor deze jubilaris geen enkel probleem hebben opgeleverd. 10 Frans van der Wallen vier- le op 10 september zijn 37,5-jarig jubileum in het Kurhaus te Scheveningen. Een bijzonder drukbezochte receptie die zich vanwege het mooie weer oornamelijk op het terras afspeelde. Frans werd toegesproken door Remmert Keijzer, die als hoofd van een Raad van Elf-vertegenwoordigers een grootse ntree maakte. Ruud Mieremet belichtte vervolgens Frans zijn 'wilde horeca-jaren'. Ook van buiten Fleineken was er veel aandacht voor dit jubileum, e heer Kleefman sprak namens de horecaondernemers van Scheveningen en Ben Vermeijs namens stichting Promotie Den Plaag, ortom de grote belangstelling en de mooie woorden zorgden samen voor een feest om op terug te kijken.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 21