melneken 1 De afdeling National Account Management had begin september een zware week. Er namen niet alleen twee kopstukken afscheid, maar er moest ook tweemaal feest worden gevierd. Op 2 september was dat voor Jan Colly, die met een daverend feest afscheid nam. Verbaal uitgeleide gedaan door Philip de Ridder, Eric Jan Hamei en Ruud Smeets. Op 8 september was het de beurt aan Willem Ernst van Till en ook hier was er sprake van een gedenkwaar dige middag. Niet in de laatste plaats door de bijdrage van de familie Van Till die een prachtig lied zong. 2 Omdat Aad Hoeve vanwege een in fectie aan zijn been niet mobiel was, moest Bernhard Bakker zijn Amstel Vriendschapstrofee bij Aad thuis afhalen. Gelukkig vonden beide heren dat geen t-j -S3KE Vi-. - voor de jaarlijkse open dagen onder water komt te staan, is dat zeker een vermelding waard. Als onze 'buitenlandse' correspondent ter plekke meldde Frans Allaart, logistiek manager aldaar, dat het probleem was veroorzaakt door een gesprongen waterleiding. Met man en macht, partners, personeel en iedereen die beschikbaar was kreeg men de zaal nog voor aanvang van het feestgedruis droog. 5 Als Miryam v.d. Linden, onze bedrijfsmaatschappelijk mede werkster uit Den Bosch, een feestje geeft dan doet ze het goed. Het liep storm in de Cambrinuskelder op die derde september. Het leek wel of alle niet actieve Bosschenaren naar de brouwerij waren getogen om Miryam te feliciteren met haar 25-jarig jubileum. In ieder geval liep het aantal gasten in de dienst. Hij begon bij de Interne Dienst in Rotterdam en is een van de trouwe medewerkers binnen EFI. Erik Korthals Altes overhandigde hem de speld Daarna werd Mar door zijn CFA-collega's op ludieke wijze een spiegel voorgehouden. 8 Op 10 september 1999 werd in Partycentrum d< Panneborgh te Sevenum het 25-jarig jubileum gevierd van Jan Appeldoorn. Onder de feestvierders bevonden zich vele horecarelaties, voor wie Jan altij klaarstond en nog steeds staat. Samen met collega's, vrienden en horecarelaties werd het feest tot in de kleine uurtjes gevierd. 9 Jetzi Hiemstra was op 2 september 25 jaar bij de Brouwerij in dienst. Nadat Nico Nusmeier en Mark Tettelaar hem in De Hooiberg haddei 20) toegesproken, testten zijn directe collega's Jetzes parate kennis. In de schoolbanken werd Jetze getest op Friese taal, klok kijken, kaai Redactie: Wilma Gertenaar

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 20