IDEEENBUS verleden gepensioneerden h dankt! Stalen strippen 17 p 17 juli is de heer P. Smit (74 jaar) overleden, ij is op 16 oktober 1961 in dienst getreden j Amstel (50). De heer Smit is op 1 juli 1990 et pensioen gegaan. i 3 14 september 1999 is de heer J. Agthoven 2 jaar) overleden. De heer J. Agthoven is op mei 1974 in dienst getreden bij Coebergh. 1- is op 1 december 1981 met pensioen gegaan. C 28 september 1999 is de heer. N. de Rot 2 jaar) overleden. De heer De Rot is op 16 s ptember 1940 in dienst getreden te R tterdam. Hij is op 1 januari 1982 met pen- s ren gegaan. 0 4 oktober is de heer K. Bouma (74 jaar) o srleden. Hij is op 16 september 1968 in d nst getreden bij de drankenhandel L ruwarden. De heer Bouwma is op 1 sep- te iber 1990 met pensioen gegaan. 0, 5 oktober is de heer P. J. Croese (69 jaar) o\ rieden. De heer Croese is op 30 mei 1950 in Jienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 ja jari 1995 met pensioen gegaan. W wensen de nabestaanden veel sterkte bij het ver- Wi ken van hun verdriet. Mr Je namens mijn vrouw Joke, kinderen en kit nkinderen, wil ik de directie en de collega's va Heineken zeer bedanken voor de geweldige ree ptie op 10 september 1999 in het Kurhaus te cheveningen. De aanwezigheid van zoveel collega's, oud-col- leg 's, relaties, vrienden en kennissen, heeft die >e indruk op ons gemaakt. De toespraken vai Remmert Keizer, Ruud Mieremet en de act var de collega's als Raad van Elf met de carna val aand De Swiebels zullen we niet snel verge ter Het lied dat André van der Bosch speciaal voc ons heeft voorgedragen betekende veel voor mij André nogmaals bedankt! Be Vermeijs, directeur van de Stichting Tor isme Den Haag, bedankt voor de lovende wo rden. En dan de vrienden van onze carnavals ver niging De Zandhappers, vertegenwoordigd doi Gerard Kleefman, met voor mij de geweldige ver /oording van het alfabet. Zeer bedankt hier- voc De grote aantallen bloemstukken, cadeaus, e-n ails, internetberichten, telegrammen en kar ten hebben zelfs ons in verlegenheid ge- bra ht. Allemaal bedankt hiervoor. Op naar het volj ande feest! Joke en Frans Jan van der Wallen Hierbij wil ik, ook namens mijn echtgenote, ie dereen bedanken die er aan heeft bijgedragen dat mijn afscheidsreceptie op 2 september jl. een onvergetelijke is geworden. Daar sta je dan, na 37V2jaar Heineken, confuus en sprakeloos. Het is één groot feest geworden met veel afnemers, collega's en oud-collega's; in één woord overweldigend. Hartelijk dank voor uw aanwezigheid, de fan tastische cadeaus, leuke brieven, telegrammen, prachtige kaarten, bloemen, bonnen en de fles sen met inhoud. Wij wensen u voor de toekomst het allerbeste toe! Jan en Trudy Colly Ik kan nauwelijks onder woorden brengen hoe ik heb genoten van het hartverwarmende en waardige afscheid op 18 augustus. Aan een ieder van jullie heel veel dank voor de mooie cadeaus, brieven, e-mails en telegrammen. Jammer dat enkelen onderweg strandden door regen, wind en volle wegen rondom Rotterdam, maar de intentie om te komen en aangekomen te zijn heb ik uiterst gewaardeerd. Laat het jullie en Heineken goed gaan, het be langrijkste is gezondheid en geluk. Nogmaals heel veel dank. Vincent van Peski Het verlies van onze lieve Lenie Posno heeft een blijvende pijn bij ons achtergelaten. Maar de vele brieven, kaarten en opbeurende woorden, steunen ons om dit verdriet te kunnen dragen. Lenie hield veel van haar werk en de mensen er omheen. De opkomst van de Vrumona- mensen bij haar afscheid was dan ook groots en zeker hartverwarmend. Lenie zelf zou trots geweest zijn op de aanwezigheid van zoveien bij haar afscheid. U allen, hartelijk dank!!! Namens haar dierbare familie: Pa Leendert en Ma Sonja, Marjo van Laar, Odijk Mijn idee is ontstaan doordat ik hoorde dat er veel schade was aan de banden, steekassen en velgen van de containertruckjes. Ik heb eens gekeken naar wat daarvan de oor zaak zou kunnen zijn en of we dat konden ver helpen. Ik bemerkte dat de velgen en banden iets buiten de truckjes uit staken, waardoor ze vastliepen aan de zijwand van de containers. Daardoor gingen de steekassen kapot en be schadigden de banden en de velgen. Ik kwam op het idee om aan beide kanten van de containertruckjes stalen strippen te laten lassen, zodat de truckjes minder schade oplopen, wat duizenden guldens per jaar be spaart. Voor dit idee heb ik nu, ruim twee jaar later, een leuke beloning mogen ontvangen van 3875 gulden. Ton Rietveld, DCS Zoeterwoude Beloning A.R.den Aantrekker Verpakken 500,- J.G.H. Willard en J. Hazenoot (allebei Verpakken) 500,- R. Stoute (Verpakken) 500,- R. Stoute Verpakken ƒ1250,- J. Hazenoot (Verpakken) 500,- Zoeterwoude Aanmoediging J. Hazenoot (Verpakken) 125,- redactie: Marguerite de Ruijter De gegevens voor deze rubriek worden geleverd door de desbetrejfende P&O-diensten.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 17