Geboorten Huwelijken Buitenland Uit dienst Amsterdam Willemijn, dochter van R.P.A. van Benthem (Corporate Marketing) Roman, zoon van S. Gaarenstroom (Heineken University) Victor, zoon van P. Vogelsang (Cluster Africa/ Middle East) Bunnik Lycke M., dochter van H.A. Wymenga (Supply Rayon B) op 9-9-1999! Op de foto Lycke Wymenga, geboren op de bijna magische datum 09-09-1 999. Over enige tijd verhuist Lycke met haar vader, moeder en zusje fokje naar St. Lucio. Tot die tijd moet ze genoegen nemen met ons Hollandse klimaot. Paige Rebecca, dochter van dhr. H.A.C.M. Welts (B-Team) Niels Henricus Gerardus, zoon van dhr. R.J. Vlems (Ondersteuningsteam sub-unit Brouwen) Horeca Fenna, dochter van mw. A. Hotsma-Finnema (Verkoopbinnendienst H.B. Friesland) Torsten, zoon van dhr. B.K. Wagenaar (Administratie H.B. Friesland) Aluca, dochter van dhr. J. Bouma (Verkoop H.B. Friesland) Zoeterwoude Presilla, dochter van dhr. E. de Haas (Verpakken) Eline, dochter van dhr. N.C. Ansinger (Optimisation of Products Processes) Buitenland Jaime B., zoon van dhr. C.T. Sanchez Moral (Chili) Dominicaanse Republiek/Argentinië Dhr. S.E. DeMartine, thans country manager Dominicaanse Republiek bij Cerveceria Nacional Dominicana te Santo Domingo, is met ingang van 1 november 1999 benoemd tot country manager Argentinië bij Cerveceria y Malteria Quilmes S.A. te Buenos Aires. Dhr. DeMartine is per 18 oktober opgevolgd door dhr. A.J. Rombouts, voorheen brand ma nager Marketing bij Vrumona te Bunnik. Democratische Republiek Congo Met ingang van 15 augustus 1999 is dhr. M.G.T. Hut teruggekeerd uit de Democratische Repu bliek Congo, waar hij de functie vervulde van directeur Logistique bij Bralima S.A. te Kinshasa. na een dienstverband langer dan 3 jaar Amsterdam Dhr. IJ. van der Krieke (Corporate Marketing) Dhr. J.K. Woltjes (Corporate Communication) Mw. M.G. Rol (Heineken University) Dhr. J.W.M. Muider (Marketing Export) Mw. A. van Woerden (Orderbehandeling Traffic Autosectie) Bunnik Mw. M.J.F. Dings (Ondersteuningsteam B) Den Bosch Dhr. H. van Rixtel (B-Team) Dhr. D.R.W. Corduan (DOS Binnenland) Horeca Dhr. J.H.Bloem (H.B.Taptechniek Noord-West,HTD) Dhr. R. de Boom (Verkoop H.B. Schielanden) Mw. M.A.M. van Hooydonk (Verkoopteiefonie H.B. Rijnland) Wijlre Dhr. P.M. Hamer (Bedrijfsbureau en Inkoop) Mw. H.M.E. Creusen-van Proemeren (P&O) Dhr. R.L.J. Stevens (Staf) Mw. V.G.A. Gerardu (Brand P&O) Katwijk Dhr. P.B. Goedhart (Operations - Section 2) Dhr. C.H. van der Knaap (Operations - Section 2) Frankrijk Met ingang van 1 september 1999 is dhr. R. van Mil benoemd tot project manager bij Brasserie Fischer S.A. te Schiltigheim. Tot die tijd was hij werkzaam bij Heineken Technical Services als Consultant Distribution Logistics. New Caledonia Dhr. A. van der Est is 4 oktober 1999 uitgezon den naar New Caledonia in de functie van Project Engineer/ Installation Manager bij Grande Bras serie de Nouvelle Caledonie S.A. te Noumea. Zoeterwoude Dhr. J.W.M. Verheesen (Planning Control. Heineken Nederland) Mw. M. Oosterom (Arbeidszaken) Dhr. H. de Haas van Dorsser (Loopbaanont wikkeling algemeen) Rectificatie: In de vorige VVV stond abusievelijk vermeld dat dhr. W.J.M. Hoogeveen (P&O Commercie) uit dienst is. In plaats daarvan is hij overge gaan naar Proseco, Katwijk. Amsterdam Dhr. A.L.W. Dahler (CST Caribbean Middle South America, export) en mw. D. de Blok Dhr. G.F. Pothuizen (Distribution Control, expor en mw. L. Visser Den Bosch Dhr. A.J.A. Verbunt (Technische Dienst) met mw. W.J. Bekkers Dhr. M.R. Brons (F-Team) met mw. M.H.L.A.E. Zagwijn Dhr. C.J. van Rijswijk (DCS Binnenland) met mw. N. Rahou Horeca Dhr. R.C. Booij (Comm. Ass. H.B. Hoofddoq en mw. N.P.M. Kuijer Mw. J.A.J. Geerts (Verkoopteiefonie H.B. Amsterdam) en dhr. E. de Weerd Mw. M.G.J. van Schaik (Administratie H.B. Schielanden) en dhr. H. Lagendijk Wijlre Dhr. R.P.G.H. Janssen (Brand Kwaliteitsdie st en Techn.) met mw. I. Jakobs Zoeterwoude Dhr. J. van Dijk (Verpakken) en mw. N. Slej ;rs Dhr. A.E. Baars (Verpakken) en mw. P. van der Poel Dhr. D.U. Vliet (Verpakken) en mw. S.H.I. Ma; ita Mw. A.R.C.J. Pekelharing (Purchasing Raw Materials) en dhr. A.Th. van der Linden

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 16