RECEPTIES redactie: Wilma Gertenaar en Marguerite de Ruijter Afscheid Jan Kooij, receptie 22 september Eind deze maand nam Jan Kooij, coördinator Fiscale Zaken in Zoeterwoude, afscheid van Heineken. Jan begon 1 oktober 1973 bij Vrumona als medewerker van de Interne Accountantsdienst. "Ik heb daar tot 1 oktober 1980 met heel veel plezier gewerkt. Wat ik zeker nooit zal vergeten zijn de voetbalpartijtjes tijdens de pauze (die toen één uur duurde) op het grasveld naast de parkeerplaats. Dit betekende even voor half één naar de toiletten snellen, snel omkleden, om daarna een kleine drie kwartier te kunnen voetballen. Vervolgens douchten we ons snel in de fabriek en zaten we om half twee weer achter ons bureau. Van oktober 1980 tot en met november 1997 werkte Jan in Amsterdam als medewerker Fiscale Zaken. "Ik reisde toen elke dag vanuit Culemborg met de trein naar Amsterdam. Ik leerde verschillende mensen kennen en met hen 'vocht' ik elke dag om een goede zitplaats. Soms was het zo druk dat ik via het perron probeerde elders in de trein een plaats te veroveren. Het gebeurde dan weieens dat de deuren dichtsloegen. Weg trein. Dit tot groot vermaak van mijn medereizigers. "Zijn laatste functie bekleedde hij sinds 1 december 1997. Het afscheid heeft inmiddels plaatsgevonden op 22 september j.l. Afscheid Tom Baars, receptie 28 september Op 28 september neemt Tom Baars afscheid van Heineken. Dat gebeurt tijdens een receptie in Ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Tom Baars startte op 1 maart 1965 als constructeur in de Tekenkamer van de voormalige Amstel Brouwerij in Amsterdam. Daarna werd hij projectleider voor de beide vestigingen (Mauritskade en Stadhouderskade) te Amsterdam. "In 1982 ben ik opleidingen gaan doen voor de Heineken brouwerij aan de Stadhouderskade en medio 1984 ging ik daar tevens als veiligheidsfunctionaris werken. Bij de sluiting van de Stadhouderskade in 1988 ging ik over naar het nieuwe kantoor in Zoeterwoude. Daar werkte ik als opleidingscoördinator bij Productie Zoeterwoude. Sinds 1994 ben ik opleidingscoördinator voor Commercie.De receptie begint om 16.30 uur. Iedereen is van harte welkom. Afscheid Piet v.d. Bersselaar, receptie 19 oktober "Ik zie het allemaal wel voorbijkomen. Ik ben een Bourgondisch type, dus ik houd wel van dit soort feestjes.Aldus Piet v.d. Bersselaar, monteur Storingsdienst, over zijn aanstaande afscheidsreceptie op 19 oktober in de Cambrinuskelder, aanvang 15-30 uur. Piet begon destijds in Den Bosch in november 1973. "Ik heb in de loop van die tijd meegemaakt dat we van 'weinig bier' naar 'veel bier maken'gingen", zegt hij lachend. "Maar ook heb ik vele mensen zien komen en gaan. En een groot aantal van hen hoop ik terug te zien op mijn afscheidsreceptie.Piet is naast zijn werk een fervent motorrijder en, zoals hij zelf zegt, 'aanhanger van de carnavalsvereniging van mijn zoon'. Ook de leden van deze motorclub en carnavalsvereniging worden op zijn afscheidsfeestje verwacht. "Of het druk wordtIk hoop het. Ik ben wel in voor een feestje. Iedereen is hierbij van harte uitgenodigd. Afscheid Cees van Rijn, receptie 19 oktober Op 1 oktober 1999 beëindigt Cees van Rijn vanwege het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd zijn werkzaamheden voor onze onderneming. Hij is tot die tijd werkzaam geweest in de functie van executive engineer bij de Athenian Brewery S.A. in Athene, Griekenland. Cees heeft een lange loopbaan achter de rug bij ons bedrijf en was voor zijn uit zending naar het buitenland werkzaam voor Heineken Technical Services. Ook heeft hij vele jaren voor de Ondernemingsraad en de Centrale Ondernemingsraad gewerkt, waarbij hij zich met name inzette voor de commissie Sociaal Beleid. Zijn afscheidsreceptie is op 19 oktober in De Hooiberg te Zoeterwotide, aanvang 16.30 uur. U bent hierbij van harte uitgenodigd. Afscheid Jan van Laarhoven, receptie 4 november fan van Laarhoven kwam 38 jaar geleden in dienst van Vrumona als vertegenwoordiger Speciale Markten. Later is hij als vertegenwoordiger voor de brouwerij via West Brabant in Eindhoven terechtgekomen. Waar Jan ook gestationeerd werd, steeds bestonden zijn werkzaamheden uit ivat Jan zelf 'het spel' noemt. "Ik zag de commerciële contacten met de afnemers altijd als een spel, dat je met z'n allen speelt", vertelt hij hierover. Mede daarom heeft Jan 38 jaar lang plezier in zijn werk gehouden. Overigens gaat Jan na zijn afscheidsreceptie bij Heineken verder met andere spelvormen zoals tennis, fietsen en vakantie vieren. Een echte levensgenieter die Jan. De receptie is op 4 november om 16.30 uur in de Cambrinuskelder van Heineken Den Bosch. Afscheid Jan Willem Groot, receptie 6 oktober Jan Willem Groot, head Technological Department bij de Athenian Brewery S.A. in Athene, Griekenland, gaat wegens het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd zijn werkzaamheden voor Heineken beëindigen. Jan Willem heeft een lange loopbaan achter de rug bij ons bedrijf en was voor zijn uitzending naar het buitenland werkzaam voor Heineken Technical Services als internationale brouwer en consultant. Zijn afscheid wordt 6 oktober gevierd in Ontvangstgebouw De Hooiberg in Zoeterwoude. Aanvang 16.30 uur. Iedereen is van harte uitgenodigd. Bij het ter perse gaan van dit nummer werd net bekend dat Athene door een aardbeving is getroffen. Mede daardoor kon er niet meer op tijd worden gezorgd voor een foto van Jan Willem Groot, werkzaam in Athene. Gelukkig hebben zich geen persoonlijke ongelukken voorgedaan bij de Athenian Brewery S.A. in Griekenland. Ook is de brouwerij, op een aan tal gesneuvelde ruiten na, niet beschadigd. Wel mochten alle personeelsleden onmiddellijk naar huis om thuis eventuele schade te kunnen opnemen. Nagekomen bericht: het 25-jarig jubileum van Wiebe Buijsing wordt 30 september in plaats van 1 oktober gevierd. Dit in tegenstelling tot eerdere berichtgeving.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 22