In memoriam Bedankt! Overleden gepensioneerden Wim Beset Met ongeloof namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega Wim Beset op 29 juli. Wim was werkzaam als alge meen medewerker Control op de Bedrijfseco nomische Dienst van Heineken Den Bosch. Verbijsterd, verdrietig en machteloos zaten we vrijdag op kantoor bij elkaar. Hoe was dit mo gelijk? Zo jong, zo plots. In de dagen daarna komen de herinneringen bovendrijven: "Let's have a bite" riep Wim stee vast elke middag ais we gingen lunchen. Deze uitspraak kenmerkt hoe Wim tegen dingen aan keek. Het kernwoord hierin is 'samen'. Denk daarbij aan samen eten, samen werken waar bij prettig samen zijn, heel belangrijk was. Wim was graag onder de mensen, stond ook altijd voor ze klaar, werkelijk niets was hem te veel. Wim was altijd aanwezig. Niemand zal zijn gulle lach of zijn kernachtige uitspraken vergeten. Wim was ook gezellig heid met nu en dan Bourgondische trekjes. Hij trad nooit op de voorgrond. Wim was gewoon Wim. Dit, samen met zijn kwaliteit om met mensen om te gaan, maakte Wim tot een bij zondere, plichtsgetrouwe, loyale, maar vooral fijne collega. Volgend jaar zou Wim 25 jaar in dienst zijn; het heeft niet zo mogen zijn. Maar boven alles stond toch de aandacht van Wim voor zijn gezin. Wij wensen Gerrie, Joris, Joost en overige familie, namens Heineken en in het bijzonder namens de directe collega's, veel sterkte toe met het verwerken van dit gro te verlies. Willem, bedankt voor alles. Wij zullen je vre selijk missen. Medewerkers Bedrijfseconomische Dienst Heineken Den Bosch Lenie Posno Op 31 juli is Lenie volledig on verwacht op 44-jarige leeftijd overleden. Lenie, het gezicht van Vrumona. Maar liefst 27 jaar was zij werkzaam bij Vrumona waarvan de laatste jaren als telefoniste/receptioniste. Voor alle collega's en externen was zij daarom niet alleen het gezicht van Vrumona, maar ook de stem van Vrumona. De verbijstering was enorm groot. Lenie was er altijd. Nooit ziek, trouw aanwe zig, een persoon waar je op kon bouwen en al tijd op kon rekenen. Altijd vrolijk en altijd de zelfde, iedereen was voor haar gelijk. Met zeer veel collega's hebben wij op 5 augustus afscheid van haar genomen. Hieruit blijkt we derom wat een geliefd persoon zij was. Wij wensen haar familie veel sterkte om dit verlies te dragen. Collega's van Vrumona P' Jp~ Hub Savelberg In de Brand-kring bracht het plotselinge overlijden van Hub Savelberg op 3 augustus algemene verslagen heid teweeg. Hij was pas 54 jaar geworden en zou begin september zijn veertigjarig dienstju- bileum bij Brand vieren. Als veertienjarige begon hij zijn Brand-loop- baan in de toenmalige schilderswerkplaats, waar vrachtauto's van de brouwerij en haar agenten in de Brand-kleur werden gespoten en van logo's voorzien. Verder werden er hoofdzakelijk recla meborden en terrasschermen voor horecabe drijven vervaardigd. Door de groei van het bedrijf en geleidelijke af stoting van niet-kerntaken, concentreerde Hub Savelberg zich later op de verzorging van vak beurzen en grotere evenementen, zoals het Pinkpop te Landgraaf en het Preuvenemint in Maastricht. Hij deed dit werk, waarin hij grote zelfstandigheid genoot, met buitengewone inzet en enthousiasme. "Als Hub een stand voor een beurs voorbereidde, was alles tot in het kleinste detail verzorgd", verklaart een accountmanager. Hub Savelberg was afgevaardigde in de Ondernemingsraad voor de afdeling Commercieel Technische Dienst en Evenementen Uitleen Service. In dit college toonde hij zich sterk be trokken bij de complete Brand-organisatie en trok hij zich problemen van anderen persoon lijk aan. In de huidige zittingsperiode heeft de OR bij Brand adviezen moeten uitbrengen over organisatiewijzigingen die de onderneming in het hart raken en die ook de afdeling van be trokkene niet onberoerd laten. De slotakte in zijn veelzijdige rol bij Brand, die hij als 'zijn brouwerij' beschouwde, kan Hub Savelberg he laas niet meer meemaken. Het zal vreemd zijn hem niet meer in zijn ver trouwde Brand-groene Landrover tegen te ko men. De sympathie voor deze bescheiden per soon werd massaal tot uitdrukking gebracht bij de begrafenis, waar zijn voetbaivrienden de baar flankeerden naar zijn laatste rustplaats. Wij wensen zijn vrouw Nelly en dochters Gaby en Audrey veel sterkte toe. Na 32 jaar, waarvan 20 jaar Bokma en 12 jaar unit Grou, heb ik op 9 juli afscheid genomen. De aanwezigheid van vele collega's en oud- Bokma collega's heeft mij bijzonder goed ge daan. Ik wil dan ook iedereen heel hartelijk bedanken voor de bloemen, kaarten en ca deaus. Het is heerlijk als je na zovele werkza me jaren in een goede gezondheid van je vrij heid mag gaan genieten. Gerarda van Olst Graag wil ik alle collega's bedanken voor hun geweldige steun na het plotseling overlijden van mijn vrouw Wil van den Berg. Jullie mede leven heeft mij en mijn dochter Tamara veei kracht gegeven in deze moeilijke periode. Eric van den Berg Hiermee wil ik, ook namens mijn vrouw en de kinderen, iedereen bedanken die er aan heeft bij gedragen dat mijn afscheidsreceptie een onvergetelijke is geworden. Tevens wil ik van deze gelegenheid gebruikmaken om ook van degenen die niet op mijn receptie waren, afscheid te nemen. Wij wensen u ailen het allerbeste toe, ook voor de toekomst. Leo en Annie Donkers Collega's Brand Bierbrouwerij Op 22 juli 1999 is de heer W.F. van der Heijden (75 jaar) overleden. De heer Van der Heijden is op 25 april 1955 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 november 1988 met pensioen gegaan. Op 28 juli 1999 is de heer HJ. van Denderen (85 jaar) overleden. H.J. van Denderen is op 1 januari 1963 in dienst getreden. Hij is op 1 april 1979 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het ver werken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 9