Geboorten Buitenland Huwelijken Detacheringen Uit dienst Indonesië, Nederlandse Antillen, Dhr. P.F.W. Smith is met ingang van 12 juli 1999 benoemd tot technological controller bij Multi Bintang Indonesia in Tangerang. In deze functie volgt hij dhr. L.B. Vlegels op die met ingang van 1 augustus 1999 is benoemd tot Technical Manager bij de Antilliaanse Brouwerij N.V. te Willemstad, Curagao. Democratische Republiek Congo Dhr. Vlegels volgt dhr. D. Otten op die met ingang van 15 september 1999 is benoemd tot Brewery Manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, Democratische Republiek Congo. Dhr. S.F.M. van der Borght, coördinator Medical bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa, is met ingang van 1 juli 1999 teruggekeerd. Hij is benoemd tot Corporate Adviser Medical Afrika te Amsterdam. Marokko, Angola Dhr. L. Groeneweg, thans Chef de Production bij Société des Brasseries du Maroc te Casablanca, Marokko, is met ingang van 15 augustus 1999 benoemd tot Technological Controller bij Nova Empresa de Cervejas de Angola te Luanda, Angola. Thailand Dhr. Y.R.M. Schaepman wordt met ingang van 24 augustus 1999 voor een periode van vier maanden gedetacheerd in Thailand in de functie van Process Information/Automation Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Bangkok. Zoeterwoude Dhr. R. Ruwaard (Verpakken) met mw. A.J. van der Mey Dhr. H.J.M. Coelman (Advertising Materials) met mw. M.B. Dekker Dhr. P.H.W. Timp (Packaging Technology) met mw. S.Y. Gan Mw. K.C. Verkade (Secretariaat Personnel Department) met L.D.H. Koetsier Het weer beloofde niet veel goeds op 2 juli, de dog dot Karin Verkade en Bart Koetsier in het huwelijksbootje zouden stoppen. Maar tegen alle ver wachtingen in was het schitterend. Korin en Bart trouwden in Alphen aan de Rijn. Het traditionele handjes schudden en het diner vonden plaats in de Engelberta Hoeve in Leiden. Ha de trouwerij stapten ze in het vliegtuig voor een weekje Bonaire. Horeca Dhr. R.H. Pires (Magazijn Heineken Brouwerijen Amsterdam) met mw. M. Heere Mw. M.M.L.H.T. Mullenders (Verkoopbinnendienst Heineken Brouwerijen Limburg) met dhr. R.H.M. Kremers Op 3 juli gaven Monique Mullenders en Roger Kremers elkaar het jawoord. Maastricht stond op zijn kop toen dit koppel allereerst in het stadhuis in het huwe lijk trad, dat vervolgens werd ingezegend in de 'Onze-Lieve-Vrouwenkerk'. Na het feest vertrok het kersverse paar voor een droomvakantie naar New York, Florida en de Dominicaanse Republiek, waar zij heerlijk tien dagen konden luieren onder het genot van een tropische cocktail. Den Bosch Lorena, dochter van de heer G. Prieto Garcia (Verpakken) Pieter Florian, zoon van dhr. A.C.J.M. van de Ven (Inkoop en Magazijn) Wouter Arnoldus Antonius, zoon van dhr. C.M. Waterschoot (Verpakken) Disha Carissa, dochter van dhr. A.R. Paltan (Verpakken) Maud, dochter van dhr. B.H.J. Krielen (Verpakken) Ilse Cornelia Catharina, dochter van dhr. J.M. van Beurden (Verpakken) Simson Johannes, zoon van dhr. N.H.M. Steenbrink (Operationele Planning) Amsterdam Etienne Bernard, zoon van dhr. O. Frady (Regionaal Export manager) Buitenland Bram, zoon van dhr. B. van den Huijsen (Indonesië) Zoeterwoude Kjeld, zoon van dhr. M. van Veen (Instrumental Product Characterisation) Nina Geertje Jacoba, dochter van dhr. G.N.M. Huijberts (Pilot Plant) Arthur, zoon van dhr. F.A. van Staveren (Verpakken) Joseline, dochter van dhr. J. Boskeljon (EVM) na een dienstverband langer dan 3 jaar Horeca Dhr. A.M. van Kuijk (Kelderbier Den Bosch) Den Bosch Mw. M.E. van Eekert (P&O Heineken Nederland) Dhr. A.J. van Os (Brouwen) Zoeterwoude Mw. A. Zonderop (Administration) Mw. S.C. van Kampen-de Jong (Functiewaardering) Mw. E.J.M. Boutkan (Process Development) Dhr. Ir. A.G. van den Bovenkamp (Project Managers) Dhr. drs. M.J. Schans (Raw Materials) Iedereen mag het weten en horen, dat ik om 16.35 uur 's middags op 17 juli 1 999 gezond ben geboren!! Mijn gewicht is 3200 grom. Mijn gelukkige ouders zijn Jolanda van Scheppingen en Jaap Boskeljon. Horeca Tom Gerardus Johannes, zoon van dhr. W.G. Gerrits (Verkoopbinnendienst Heineken Brouwerijen Limburg) Elio Duncan, zoon van mw. J.K.M. Magerkohl (Verkooptelefonie Heineken Brouwerijen Amsterdam) Sven Robert, zoon van dhr. R.J.A.P. Thewessen (Verkoop Heineken Brouwerijen Haaglanden) Yorik, zoon van dhr. J. Dijkstra (Expeditie Heineken Brouwerijen Friesland)

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 8