RECEPTIES redactie: Esther Boot en Marguerite de Ruijter Jubileumdatum 25 jaar A.G.W.J. Snepvangers (Exportteam C, DCS, Den Bosch) op 7-10-99. Receptiedata (te laat ontvangen) Afscheidsreceptie T.T. Baars (oplei dingsfunctionaris Commercie, Zoeter- woude) op 28-09-99 in 'De Hooiberg' te Zoeterwoude, 16.30 uur Afscheidsreceptie J. Kooij (coördi nator Fiscale Zaken, Zoeterwoude) op 22-09-99 in 'De Hooiberg' te Zoeterwoude, 16.30 uur. Afscheid Jan Colly - receptie 2 september Een collega omschreef Jan Colly als volgt: "Jan is een man met een groot Heineken-hart. "Jan zelf ziet zijn carriè re als een mooie en spannende film zonder pauze. Het script is als volgt: op 2 januari 1962 komt de hoofdrolspe ler Jan Colly in de Amstel Brouwerij als adjunct-inspecteur Horeca werken. In de daaropvolgende jaren werkt hij zich op tot hoofd Horecagebied Noord-Holland. Maar zijn hoogtepunten moeten nog komen, want in 1986 maakt \hij de overstap naar Vrumona als Commercieel directeur Horeca en de laatste jaren van zijn loopbaan was hij hoofd Nationaal Account Management, waar hij contact had met hotelketens, recreatieparken en stations. Op 2 juli 1999 kreeg Jan voor zijn mooie carrière, die op dat moment 37 jaar duurde, een speld met een briljant. Onze 'filmster' neemt op 2 september afscheid in het ontvangstgebouw 'De Hooiberg' in Zoeterwoude. Aanvang 16.30 uur. Afscheid Baron Willem Ernst van Till - receptie 8 september Heineken neemt op 8 september afscheid van de enige echte bierbaron. Na 33 jaar legt Willem Ernst, die vele jaren bij Export heeft gewerkt, het Heineken-bijltje erbij neer. "Mijn jaren als area exportmanager waren tropenjaren. Ik werkte vanuit Amsterdam, maar was 45% van de tijd op reis om Heineken- en Amstel-agenten te bezoeken. Tijdens zo'n reis bezocht ik wel zes landen achter elkaar. Dit vergde heel veel tijd en in 1980 heb ik de overstap naar Binnenland gemaakt, zodat ik meer tijd aan mijn gezin kon besteden.Op dit moment is onze baron Aaccountmanager Horeca. Zijn receptie wordt gehouden in het ontvangstgebouw 'De Hooiberg' in Zoeterwoude op 8 september en begint om 16.30 uur. 37 y2 Jaar Frans van der Wallen - 10 september Frans van der Wallen begon bijna veertig jaar geleden zijn loopbaan in de drank. Hij startte 2 oktober 1959 bij Calypso, het verkoopkantoor van Pepsi Cola in Den Haag met als verkoopleider de heer Schullenberg. Na verloop van enige jaren wenste Frans bij het bedrijf verder te groeien en noemde daarbij als streefdatum 1 april 1963. Toen bleek dat er geen andere job voorhanden was, besloot hij bij een andere firma te gaan werken. Na twee jaar en een paar maanden ging dat Finse bedrijf failliet en zat Frans zonder werk. Terug in Den Haag liep Frans zijn voormalige baas tegen het lijf. Na een kort gesprek kon hij de andere dag weer aan de slag bij 7UP, destijds ook gevestigd in Den Haag. In 1979 werd hij horecavertegenwoordiger in het rayon Scheveningen. Nu is Frans verkoopleider bij Heineken Brouwerijen Haaglanden te Wateringen. De diens jaren werden aan elkaar geschoven, vandaar dat Frans 19 augustus 1999 37 'h jaar in dienst is bij Heineken. Zijn receptie vindt plaats op 10 september, 16.30 uur in het Kurhaus te Scheveningen. Verdere wetenswaardigheden en anekdotes uit zijn loopbaan komen tijdens deze receptie zeker ter tafel. 25-jarig jubileum Jetze Hiemstra - receptie 15 september Jetze Hiemstra, opleidingsfunctionaris Brouwen te Zoeterwoude, is 1 september aanstaande 25 jaar iti dienst. En dat wordt 15 september vanaf 15-30 uur in 'De Hooiberg' gevierd waarvoor hij jullie graag uitnodigt. "Ik begon mijn Heineken-loopbaan destijds als procescontroleur aan de Van der Helststraat in Amsterdam. Vanaf september 1979 was ik als groepsleider werkzaam in de Amstel brouwerij aan de Mauritskade en van daaruit ben ik naar Zoeterivoudt overgegaan, waar ik sinds 1 mei 1995 bij opleidingen Brouwen werk. "Jetze heeft in die jaren met heel wat zaken te maken gehad. "Sluitingen, reorganisaties en onlangs nog de HSK-testen. "De testen wezen bij ons uit dat de brouwers goed opleidbaar en daardoor inzetbaar zijn. De opleidingsinspanningen van eenieder hebben vruchten afgeworpen. Nu moeten we ervoor zorgen dat we dat richting de toekomst continueren. Wat dat betreft is er de komende jaren nog genoeg te doen. 25 jaar Wiebe Buising - receptie 1 oktober Wiebe Buising werkte al een jaar parttime bij de Amstel Brouwerij via een schoonmaakbedrijf toen hij op 1 oktober 1974 zijn vaste contract als kwaliteitscontroleur kreeg. Joke de Jager werd zijn eerste chef. Niet voor lang, want al snel bleek dat een grote herstructurering (tegenwoordig heet dat organisatieverandering) ertoe leidde dat de kwaliteits controle onder de Afdeling Verpakken en Brouwen kwam. Tot 1978 werkte Wiebe in deze afdelingen, laatstelijk als instructeur Bottelarij. Daarna ging het van Van der Helststraat, Zoeterwoude, HTS, CTV naar P&O Heineken Nederland. "Sinds 1996 ben ik betrokken bij de ontwikkeling van de Heineken University. Het mooiste wat ik bij Heineken heb mogen doen is het project Heineken Learning Center geweest en daarom ben ik blij mijn 25-jarig jubileum juist daar te mogen houden. De receptie begint om 16.30 uur. Afscheid Fred Tromer - receptie 1 oktober Voor een salaris van f 4320,00 per jaar begon Fred Tromer 38 jaar geleden bij Heineken op de afdeling Huisverbruik (nu beter bekend als Thuisverbruik) op het verkoopsecretariaat in Den Bosch. Zijn loopbaan ziet ei als volgt uit: vertegenwoordiger, districtsverkoopleider, verkoopleider, distributie/merchandising management, manage] drankengroothandels, gewestelijk verkoopleider, landelijk verkoopleider en als afsluiter hoofd Horecagebied Amsterdam/Utrecht. Fred neemt 1 oktober aanstaande afscheid. Wilt u hem de hand schudden, dan bent u vanaj 17.00 uur van harte welkom op de vestiging Hoofddorp aan de Bijlmermeerstraat 11. Afscheid les van Peet - receptie 6 oktober Wie herinnert zich de firma Koster nogl Waarschijnlijk bijna niemand, want les van Peet is een van de laatste actievi werknemers binnen Heineken die bij dit limonadebedrijf uit Utrecht heeft gewerkt. Hij startte daar op 10 juli 1961. les kwam binnen onze organisatie terecht toen Vrumona het bedrijf overnam. Hij is Vrumona altijd trouu gebleven en werkte onder andere ruim twintig jaar ah groepsleider binnen de Bottelarij. Ook binnen de medezeggenschai is les een bekende, want de laatste zes jaar heeft hij in de Ondernemingsraad van Vrumona gezeten. U kunt op C oktober vanaf 15-00 uur in het Bedrijfsrestaurant van Vrumona afscheid van hem nemen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 26