DE STELL NG GEFLITST De stelling van deze maand luidt: "Het is goed dat de mede delingenborden niet meer zo vol hangen met allerlei papieren." We vroegen (telefonisch) enkele collega's om een reactie. Ook meedoen aan De Stelling Zie onze nieuwe site op het Browsehuis! Of mail ons via Redactie versvat@Hzineken.nl. Dutch TT - Aad Bervoets, Zoeterwoude Aad kiekte deze antieke brandweerauto op de Dutch TT races. Elzas - Marcel Weersink, Zoeterwoude Heineken parasols zorgen voor een aangename schaduw voor de ooievaarsjongen in het 'ooievaarsdorp' in de Elzas. Aruba - Toon de Kievid, Hoofddorp, een 'frisse' bus op het warme Antilliaanse eiland Aruba "Ik ben het met de stelling eens. Ik heb het idee dat als het bord hele maal vol hangt, ik ook minder ga kij ken. Nu loop ik daar 's morgens langs en dan valt mij meteen op of er in de laatste 24 uur iets bij is gekomen. Ik mis ook geen informatie. Ik ga ervan uit dat wat daar wordt neergehangen ook interessant genoeg is. Het moet interessant zijn om ervoor te stil te staan. Het is niet zo dat ik nu voor mijn informatie Intranet op zoek. Je moet dat systeem ook apart opstar ten en ook dat geeft een drempel. Bovendien is ons Browsehuis niet een van de snelste. Kortom, ik prefereer het publicatiebord, maar dan wel in de vorm dat er die info op hangt die voor mij interessant is. André van den Eisen, ICT-aangelegen- heden Den Bosch "Tuurlijk is dat goed. Door de chaos heb je geen overzicht meer. Mensen lezen al die info niet meer. Je moet er alleen informatie ophangen die echt van belang is. Zelf kijk ik voor informatie meestal op Intranet (Browsehuis)." Wil Wijnands, groepsleider Bewaking, Beveiliging Zoeterwoude "Ik zou het er mee eens zijn als dat bij Vrumona ook zo zou zijn. Het bord hangt hier echter helemaal vol! En dat vind ik jammer, want het zou best wat overzichtelijker kunnen zijn. Nu hangt er (voor mij in elk geval) ook minder in teressante informatie op. Helemaal overstappen op het Browsehuis lukt ook (nog) niet. Dat medium is nog te on bekend en niet voor iedereen bereikbaar (met name de productiemedewerkers)." Dick Sijmonsma, hoofd Beveiliging Bunnik De zomermaanden zijn al bijna achter de rug, maar onderstaande foto's tonen nog eens hoe warm het wel niet was in juli en augustus. Ingestuurd door onze eigen medewerkers. redactie: Esther Tops

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23