n lonkers-Hoenders. Maar dat kun je wel verwachten als Dick Hageman en Arie van 't Hoff tijdens je afscheidsreceptie in Hoogeveen de microfoon pakken. Dit duo sprak op een ge it animeerde manier over Tjaaks 37 jaar durende Heineken-carrière. Tjaak werd verder overgoten met bloemen, cadeaus en heel veel warme zonnestralen. 4 Vrumona- e nedewerkers stropen in september de mouwen op om alle verhuisdozen in te pakken van de afdelingen Verkoop, Marketing, Administratie, P&O, Informatisering, Arbo- en Interne d Dienst. Op 18 en 19 september is de verhuizing naar het splinternieuwe kantoorgebouw. Dat verrees in anderhalfjaar tijd op het parkeerterrein. Wel mooi zo'n nieuw pand, maar k vaar moet nu iedereen zijn auto kwijt? Geen paniek, want na de verhuizing maakt het 'oude' pand plaats voor nieuwe parkeergelegenheden. 5 Heineken, Oh Heineken, enstad was Aad daar chauffeur. Hij bracht via het oude leursysteem fusten naar de cafés. Aad is een voortreffelijk collega, altijd positief, kritisch, ondersteunend en zeer klant- ericht. Hij is voor mij mede het voorbeeld geweest voor het inrichten van de serviceteams." 8 Ben Spoelstra is wel een hele gulle collega, want op de dag dat hij 25 rar in dienst was trakteerde hij zijn collega's op een barbecue. Of hoorde die barbecue bij de opening van het nieuwe magazijngedeelte van Heineken Brouwerijen Friesland? We uilen het niet weten, want op 23 juli liepen deze twee activiteiten door elkaar. Ben ontving zijn speldje en knipte vervolgens als een echte VIP het lint door, dat toegang verschaf- tot het vernieuwde magazijn met geëgaliseerde vloeren twee laadkuilen. 9 Gerarda van Olst, beter bekend als 'üs mem', nam 9 juli na 32 jaar afscheid van Heineken. leschaafd. Daar wordt de muur gesierd door het werk van Monique Larosse, dochter van jawel Tiny, wachtchef Interne Dienst aldaar. Met de thema's bier en vrolijkheid in het ach- erhoofd heeft zij een mooi stukje art neergezet. 12 DIM werd 29 juli omgedoopt tot 'Information Services'. Afdelingshoofd Wim van Tongeren maakte dit via et videoconferencingsysteem aan zijn Zoeterwoudse en Bossche medewerkers bekend. Een nieuwe naam bij een nieuwe cultuur, waarbij de service aan de klant oog op het lijstje staat. Naast de nieuwe naam, die bedacht is door Pieter van As, is er ook een nieuw beeldmerk. 13 Brouwmeester Tom Collins van de lurphy Brewery in Cork heeft 30 juli zelf gezorgd voor de nationale winkel-introductie van zijn Murphy's Irish Red Beer in Nederland. De roodharige Ierse rauwer viel op in Amersfoort-centrum, omdat hij een winkelwagentje met actieverpakkingen vanuit de Murphy's Irish Pub naar een dichtbij zijnde Gall Gall reed.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 19