Zonovergoten center court Vers van 't Velt 0 Redactie: Maarten Bakkenist (hoofdredacteur) 071 545 7439 Esther Boot 071 545 7074 Wilma Gertenaar (bureau- en beeldredactie) 071 545 6034 Marguerite de Ruijter 071 545 7234 Yvonne van Stek (eindredactie) 071 545 6288 Esther Tops 071-545 6034 Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude E-mailadres: Redactie_versvat@heineken.nl Mailadres voor prijsvragen: VWprijsvraag@heineken.nl Intranetsite: HTTP://Browsehuis/Newsinfo/WTV Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de hoofdredacteur. Henk Visser Net als met de Amstel Cup werd dit jaar, voor de vier de editie van de Heineken Trophy 's-Hertogenbosch, ook een personeelsactie georganiseerd. Een aantal tennis- liefhebbers was hierin geïnteresseerd en bestelde, tegen een gereduceerd tarief, kaarten voor dit grastennis-spek- takel. Grote namen in het herentoernooi waren o.a. titelverdediger Rafter, Krajicek en Haas. In het dames- toernooi maakten o.a. Black en Oremans hun opwachting. Het was mooi weer, dus het was prima toeven op en rond het center court. Er was genoeg te zien. Spannende wedstrijden op de bijvelden of een spectaculair potje tennis op de trainingsvelden. En wie even genoeg had van ten nisballen, kon genieten van een oerhollands Heerlijk Helder Heineken of een typisch Engelse "fish and chips". Zelfs aan de winkelliefhebbers was gedacht. Alle mogelijke sportieve koopwaar werd in het promodorp uitgestald. Zaterdag, op een zonovergoten center court, won Brandi van Talaja in de spannende dames enkel finale (6-0, 3-6, 6-1). En ging zij, als beste tennisster, naar huis met de felbegeerde Heineken Trophy 1999 onder haar arm. Helaas was het weer zondag minder goed. Wegens de regen moest de finale van het herendubbel worden afgeblazen. Ook voor de heren enkel finale werd gevreesd. Maar, na vijf uur wachten, werden de échte fans beloond met een spectaculair duel. Rafter verdedigde, met een krappe overwinning op de sterke Pavel, zijn titel met succes (3-6, 7-6, 6-4). Volgend jaar zeker weer een aanrader! Anne-marie Zegers, Stagiaire Public Relations!Ontvangsten Vers van 't Vat is het personeelsblad van Heineken Nederlands Beheer B. V. Het verschijnt twaalf keer per jaar en wordt geschreven voor en door eigen personeelsleden. Ontspannings DOOM. - - Het regent succes voor Murphy's Niéuu/e pensioenregeling Surfen tussen de nijlpaarden Blik op Brand 'Vos' geliefde prooi Time Zone Heineken

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 24