IDEEENBUS Kleine aanpassing goed voor grote beloning Overleden gepensioneerden In memoriam Bedankt! 23 Op 17 juni 1999 is de heer H.R. Rijker (66 jaar) overleden. De heer Rijker is op 30 september 1963 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 december 1997 met pensioen gegaan. Op 29 juni 1999 is de heer H. van den Heuvel (77 jaar) overleden. De heer Van den Heuvel is op 3 mei 1965 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 april 1987 met pensioen gegaan. Op 4 juli 1999 is George Karei Jansen (79 jaar) overleden. De heer Jansen is op 4 november 1963 in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 mei 1985 met pensioen gegaan. Op 5 juli 1999 is C.M. Hagenaars op 85-jarige leeftijd overleden. De heer Hagenaars is op 29 april 1957 voor de eerste maal en op 26 februari 1964 voor de tweede maal in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 31 augustus 1974 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij bet verwerken van hun verdriet. J.L. Donoro Maandag 14 juni bereikte ons het droeve bericht dat José Louis Donoro overleden was. Sinds januari van dit jaar was José ziek, echter we hebben nooit beseft dat we zo snel van José afscheid moesten nemen. José was sterk, hij was nooit ziek en dan toch....! We nemen afscheid van een man die altijd een positieve instelling over het werk had. José was sinds 1 januari 1978 in dienst van Heineken Den Bosch. We zullen zeker zijn vakkennis en collegialiteit in het team van Colonne 15 missen. 51 jaar oud, nog veel te jong, hij had nog vele plannen die hij helaas niet af heeft kunnen maken. Zoals het behalen van het Vapro-A diploma en het uitoefenen van praktijk begeleider bij de vulmachines. José, wij als col lega's van team 15C zullen je nooit vergeten. We wensen zijn vrouw Rosemaria en de kinderen veel sterkte toe met het verlies van José. de positieve kant bekijken", zei hij altijd. Nog vlak voor zijn dood hebben een tweetal collega's hem de gouden speld overhandigd, waar André ondanks het slechte vooruitzicht heel blij mee was, want hij had 25 jaar met heel veel plezier bij Heineken gewerkt. Hij had zo gehoopt zijn loopbaan na 25 jaar af te kunnen sluiten met de ROWOR-regeling, maar helaas kon hij daar geen gebruik van maken. André van der Geld was een Heinekenman in hart en nieren en een graag geziene collega binnen de Bossche brouwerij, die wij zullen missen. Wij wensen zijn vrouw, zoon en schoondochter heel veel sterkte toe. Hiermede wil ik namens mijn vrouw, iedereen bedanken voor de geweldige afscheidsreceptie van 10 juni jl. op de partyboot 'De Zilvermeeuw 2' te Drimmelen. Het is een fantastische avond geworden met een vaartocht door de Biesbosch. Zo iets moois zullen we niet gauw vergeten. BEDANKT ALLEMAAL Ook wil ik diegenen bedanken voor hun reacties door middel van e-mail, post en telefoon. Er kwam zelfs een brief uit Ghana van een oud-col lega. Nogmaals iedereen van harte bedankt voor alles. Het gaat jullie allen goed. Gerrit van Breenen Hierbij willen mijn vrouw en ik Heineken Brouwerijen hartelijk danken voor de geweldige afscheidsreceptie op 21 april jl. die we kregen aangeboden vanwege de VUT. Speciaal een woord van dank aan de heren Dick Hageman, Peter Kruip en Hans Jozemans en de dames Astrid van der Niet en Trijnie Zwaneveld voor de lovende woorden en cadeaus en het verzorgen van de hele dag. Het was in een woord GEWELDIG. Verder wil ik alle collega's van de Units Arnhem Nijmegen, Rijssen, Hoogeveen, Barneveld en Zoeterwoude hartelijk danken voor de prettige samenwerking, ik wist niet dat ik zoveel vrienden had Nogmaals iedereen (ook die ik vergeten ben) harteijk dank Jan Beekman Mari van der Velden en Rob Simons van de afdeling Verpakken in Den Bosch ontvingen 2.550 gulden voor hun idee over de flessenwas- machine. Zij leggen zelf uit wat ze hebben bedacht. "Tijdens de productie kwam er veel zand in de aanvoerbuizen van de sproeiers in de flessenwasmachine. Hierdoor raakten de aanvoerbuizen verstopt en kwam er geen water meer uit de sproeiers. Deze aanvoerbuizen moesten dan uit de machine worden gehaald en schoonge maakt worden. Dit gebeurde meestal op zaterdag omdat er dan geen productie was. Door de aanpassing van de uiteinden van de aanvoerbuizen is dit probleem nage noeg opgelost. De uiteinden van de aanvoerbuizen worden nu door een mechanisme elke ronde geopend, zodat het eventueel aanwezige zand of vuil er uitgespoten wordt. Hierdoor blijven ze open en raken de sproeiers niet verstopt." Mari van der Velden en Rob Simons Namens Verpakken team 15 c, Bas Zegers André van der Geld Op 18 juni 1999 overleed na ruim jflPIt anderhalf jaar van ziekte, op 58- fl| jarige leeftijd, André van der Geld. André was tot januari 1998 werkzaam binnen het team MADV- Verpakken en werd toen ziek. Kort 'f// daarna kreeg hij het bericht dat hij ongeneeslijk ziek was. André kon in het begin heel moeilijk over zijn ziekte praten, wilde zijn ver driet niet aan iedereen laten zien. Gesteund door zijn lieve vrouw Thea en zijn zoon Jean-Pierre en schoondochter Marlies bleef André strijden tot het eind. "Ik laat de moed niet zakken en blijf het van Op 24 juni 1999 heb ik afscheid genomen van mijn werk. Na 37 jaar erg plezierig en met vol doening te hebben gewerkt in diverse functies, ga ik nu met mijn man genieten van de vrije tijd. Ik wil iedereen met wie ik in de loop van de tijd heb samengewerkt hartelijk danken. Vooral de prettige sfeer en de ondersteuning, die ik ondervond zal voor mij een waardevolle herin nering zijn. Tevens wil ik de heren Dick Hageman en Arie van 't Hoff bedanken voor hun toespraken, waarin zij mij zo treffend typeerden. Ook hartelijk dank voor de mooie cadeaus -zoals een bedrag, dat ons mogelijk maakt een naslagwerk over klassieke muziek te verkrijgen, een ballonvaart en flessen met inhoud- die ik mocht ontvangen. Hartelijk dank. Tjaak en Ton Jonkers

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23