PERSOONLIJK Geboorten Buitenland Huwelijken Uit dienst 22 5^ -SS 1 Ci a Den Bosch Dario, zoon van dhr M.H.J.M. van Bijnen (facilitaire Dienst) Buitenland Peter Hendrik, zoon van Peter Vogtlander Bas, zoon van Jaap Matthijsen Zoeterwoude Betty, dochter van dhr. A.C. Bosma (General Expense Services) Nienke, dochter van dhr. M.H.H.A. Veldkamp (Knowledge Management) Bart, zoon van dhr E.A. Rosens (Packaging Technology) en mw. M.F.B.G. Rosens-Vaes (Loopbaanontwikkeling algemeen). Bram, zoon van mw, F.C.M. de Jongh (Quality Projects) Arman Daniel, zoon van dhr. I. Amirjani (Verpakken) Desney, zoon van dhr. J. Tiggers (Verpakken) Lotte, dochter van mw. K.M. de Wilde-Verstraten (P&O Administratie Produktie) Lidwien, dochter van mw. C.M. Sombroek (PDI) Sammy, dochter van dhr. R. Rotmensen (DCS) Nieuw Caledonië/Zwitserland De heer Y. Lafage, voorheen General Manager bij Nocal S.A.R.L. te Luanda, Angola, is met ingang van 1 juni 1999 benoemd tot General Manager bij GBNC te Noumea, Nieuw Caledonië. In deze functie volgt hij de heer J.M. Landraiu op die met ingang van 1 juli 1999 is benoemd tot Commercieel Directeur van Calanda Haldengut Brauereien AG te Winterthur, Zwitserland. China Met ingang van 25 juni 1999 is de heer J.A.M. van Knippenberg, thans Manager Ondersteunings team Techniek binnen de afdeling Supply van Vrumona B.V., benoemd tot Executive Engineer bij Shanghai Mila Brew Co. Ltd. te Shanghai, Volksrepubliek China. Thailand De heer J.T. Joosten, thans Project Manager van de afdeling Engineering Management binnen Project Services HTS te Zoeterwoude is met ingang van 1 juli 1999 benoemd tot HTS Installation Manager bij Thai Asia Pacific Brewery Co. Ltd. te Bangkok, Thailand. lie de la Reunion In verband met het bereiken van de VUT-gerech- tigde leeftijd is met ingang van 1 juli 1999 de heer L. van der Male teruggekeerd uit Reunion, waar hij de positie bekleedde van Chef d'instal- lation bij Brasseries de Bourbon te St. Denis. Dit is Sammy, dochter van René en Karin Rotmensen. Sammy is geboren op 28 mei, woog bij haar geboorte 5 pond en was 42 cm lang. Ze is dus niet echt als zwaargewicht begonnen. Daar zal echter snel verandering in komen want eind juni woog ze al weer ruim 6pond. Amsterdam Sarah C. dochter van dhr. A. Wynia (Corporate Marketing) Tess J. dochter van dhr. J.W.M. Mulder (Marketing Export) Anouschka, dochter van mw. S.M. Platenburg (ETD Autosectie) Rik, zoon van dhr. A.N.E. Kooi (Comm. Policy Food Dept) Wesley, zoon van dhr. A. Wellner (Int. dienst Garage) en mw. A.W. Wellner-Heijne (Corporate Sales Promotion) Mitchel, zoon van mw. Y.C.G. Boeree-Kolen (Corporate Fin. Accounting) Horeca Daisy, dochter van dhr. A. Romeijn (Comm. Ass. Heineken Brouwerijen Utrecht) Bram Gerardus Louis, zoon van mw. M.H.M. van Atteveld-Pollaers (Gist Lagerkelder De Ridder) Juul, dochter van dhr. P.W.B. Naus (Verkooptelefonie Heineken Brouwerijen Helmond) Jesper Matthijs, zoon van mw. E.E.A.M. Borsboom (Administratie Heineken Brouwerijen Haaglanden) (na een dienstverband langer dan 3 jaar) Den Bosch Dhr. M.B. Saitch (Kleding) Zoeterwoude Dhr. ir S. Timmermans (Packaging Technology) Dhr. H.A.G. Stiphout (Product Technology) Dhr. C.G.J. de Jong (Quality Control Laborator) Mw. G.H. Breedeveld-van der Helm (Secretariat Project Services) Dhr. J.M. Le Febre (Verpakken) Dhr. L. Holvast (Verpakken) Dhr. A. Kor (Verpakken) Dhr. M.Z. Silva (Verpakken) Dhr. W.A. van Mil (DCS) Dhr. J.J.M. Mascini (DIM-Account Productie) Mw. M.D. Droog-Manuhutu (Kantine, Pantries) Amsterdam Dhr. D.F.B. v.d. Biggelaar (Reg. Export Europa) Horeca Dhr. G.J.H. Onstenk (Verkoop drh. De Keizerskroon) Dhr. M.M. Zonnevijlle, (Verkoop drh. Barneveld) Dhr. M. Buscher, (Administratie Heineken Brouwe rijen Noord-Holland) Dhr. J.H.L. Nordhausen, (Productie De Ridder) Dhr. M.M. van Zandvoort, (Administratie Heineken Brouwerijen Holland-Zuid) Mw. C.J.H.G. van Lieshout, (Verkooptelefonie Heineken Brouwerijen Helmond) Den Bosch Mw. Y.D. Westerlaken (Beheer Ondersteuning) met dhr. B.H.J.N. Dodemont Dhr. A. Dielen (Facilitaire Dienst) met mw. A.M.J. Scholte Dhr. A.G.A. Fleuren (Verpakken) met mw. J.L.M van de Broek Zoeterwoude Mw. E.W. Schurink (Product Development) met dhr. M.W. van der Heijden Op 12 juni trouwden Erna Schurink en Maurice van der Heijden. Natuurlijk werd dit gedenkwaardige moment vergezeld door een groot feest waar iedereen nog lang aan zal terugdenken. Het bruidspaar zelfheef hier inmiddels al weer prachtige herinneringen aan toe gevoegd, tijdens de huwelijksreis naar Griekenland. Dhr. C.W. Zwaan (Centrale Salaris Administratie) met mw. N. Riebeek Dhr. R.C. Rijsenbrij (Packaging operations HTS) met mw. I. Menger Dhr. A.K.H. Fikki (Verpakken) met mw. V.S. Sno Dhr. R. Ruwaard (Verpakken) met mw. A.J. van der Mey Dhr. G.C. Bolderman (NL-USA Supply Chain) met mw. C.C.C. Keijzer Dhr. R.F.W. van Slingerland (Heineken Bouwadvies- bureau) met mw. A. Eising Amsterdam Dhr. A.C. Holtzappel (Corporate Communication) met mw. S.M. Munnikendam Dhr. A.M. Wynia. (Corporate Marketing) met mw. E.G.A. v. Kroonenburg Mw. A. Pronk (Reg. Export Mgt W. Hemsphere) met dhr. C.P. Blank Horeca Mw. A.K.M. van der Niet (Control Heineken Brouwerijen Gelderland) met B.B. van Noort R.P. van Mourik (Comm. Ass. Heineken Brouwe rijen Holland-Zuid) met mw. E. Plas

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 22