Society afscheid van zijn horecaloopbaan bij Vrumona. Na het zeer geliefde boottochtje, werd Ger in de Cambrinuskelder onthaald door zijn horecacollega's en klanten. Uit handen van Ruud van der Eijnden ontving Ger het nieuwste stripverhaal van Asterix en Obelix waarin hij zelf de hoofdrol speelt: '40 jaar Ger Kaandorp bij Vrumona'. 4 De heren Sjaak de Looijer van DCS en Jan Rijkers van de Beveiligingsdienst in Den Bosch namen op 17 juni jongstleden afscheid. Het was een gezellige receptie waarbij veel collega's en oud-collega's een toost uitbrachten op beide heren. 5 Sinds kort is Heineken niet alleen bekend vanwege het bier maar ook vanwege de brandweerauto's. Berichtten wij u twee nummers geleden van het afleveren van de oude Zoeterwoudse van Wijk WTC en Ad Vermonden H/Bosch. 7 De Amstel vriendschapstrofee ging deze maand naar Lex Ritman, regionaal unitmanager Heineken Brouwerijen Rijnland. Ron Kooman vindt dat Lex de trofee verdiend heeft omdat zij zes jaar lang een uitstekende en humoristische samenwerking hebben gekend. "Wij hebben een bijzondere band die verder gaat dan goed zakelijk contact." 8 Vragen over verpakkingsmaterialen? Tot voor kort kon je hiervoor terecht bij Riens Bakker, packaging assistent binnen HTS Zoeterwoude, die in zijn 35-jarige Heineken loopbaan heel wat kennis in zijn hoofd heeft opgeslagen. Riens, die door zijn collega's werd bestempeld als vraagbaak, kartonprofessor, flessendokter én schatbewaarder, nam op 30 juni 1999 afscheid. Misschien smaaktest niet ontbreken. De aanwezige journalisten van onder andere het ANP, Adformatie en het Algemeen Dagblad lieten zich in het proeflokaal van HTS de kans niet ontnemen zelf de neuzen in de glazen steken. 11 Na een kwart eeuw heeft Rodney Habbershaw, Cluster director Heineken Lacar (Latin America Caribbean), afscheid genomen van onze onderneming. Niet om van zijn vrije tijd te genieten. Nee, hij gaat de schoolbanken weer in om aan de University of Miami een academische graad te behalen in de vrije kunsten. Hij hoopt na deze studie de status van student voor leraar te verruilen. Rodney moet zeker een geliefde baas zijn geweest, want op zijn afscheidsreceptie in het Ontvangstcentrum in Amsterdam op 17 juni waren naast vele internationale gasten ook zijn ex-secretaresses uit Miami, New York, Spanje en Amsterdam aanwezig.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 21