kunnen wij Riens overhalen zijn memoires op papier te zetten, zodat al die kennis niet verloren gaat9 Ruim 40.000 paardenliefhebbers bezochten op 18, 19 en 20 juni het Nederlands Kampioenschap Springen voor senioren in het Haarlemmermeerse Bos bij Hoofddorp. Heineken is een van de sponsors van dit Concours Hippique. Naast het springtoernooi, dat door Ben Schroder werd gewonnen, kon men ook genieten van een dressuurwedstrijd, show van tuigpaarden, braderie, vrijmarkt en kermis. 10^- Vier keer per jaar valt bij diverse journalisten een uitnodiging op de mat voor een bezoek aan het 'Mediacafé'. Via deze bijeenkomst onderhouden de afdelingen PR Heineken Nederland en Corporate Communication de relaties met de media. Op 10 juni jongstleden stond het 'Mediacafé', locatie Zoeterwoude, in het teken van de kwaliteitsbewaking van onze producten. Hierbij mocht uiteraard een 1 Met in het achterhoofd 'nog beter samenwerken' lapten alle A-ploegen van de Brouwerij Zoeterwoude voor een avondje uit. Wil je van een succesvolle avond verzekerd zijn, laat dan de organisatie maar aan Ben Verberg, Leo van Strien, Paul Struiksma en Fred Bisschop over. De ballen vlogen over de bowlingbaan en de sateetjes werden, zoals gebruikelijk, in een rap tempo verorberd. De teamprijs werd veroverd door Wim Hoek, B. Karna, Gé Hoek en Brian Tjon-Sien-Fat. 2 ^-Wie van de heren is toch de eigenaar van deze stoere Porsche Cabrio die tijdens de opening van de nieuwe benzinepompen op 15 juni jongstleden kwam voorrijden? Kees Leeffers, Peter Schippers (Shell) of Hans Wesselingh? 3^^0p 8 juni nam Mister Zuid-Nederland Ger Kaandorp brandweerauto in Polen, de nieuwste brandweerauto van Den Bosch is zo bijzonder dat hij door de fabrikant op de vakbeurs Brand '99 in de RAI werd tentoongesteld. Zoals het een goed brandweercommandant en plaatsvervangend commandant betaamt, waren Karen Mulder en Eugene van Geffen ter plaatse om toe te zien op het materiaal. 6 En hier drie prijswinnaars van de prijsvraag over de Amstel commercials. Het juiste antwoord was 18 commercials. Geen van de inzenders had het helemaal goed, dus hebben we uit de mensen die er het dichtst bij zaten, de prijswinnaars getrokken. Op de foto Ton van Engelen Z/Wou, Mei Lan Tjiook WTC en Tineke Wijnands Z/Wou. Niet op de foto maar inmiddels wel in het bezit van een BierbQ, Henk

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 20