Zn Sparen voor unieke zomeritems met Heineken SummerStars 1 Elke jaarwisseling gaat gepaard met een beetje gezonde spanning. Een millenniumwisseling klinkt nóg onwerkelijker, vooral als die op specta culaire wijze op het Amsterdamse Rembrandtplein gevierd kan worden. Op 31 december barst op het Amsterdamse Rembrandtplein het millenniumspektakel Time Zone Heineken los. Tijdens het vrij toegankelijke openluchtconcert treedt een aantal sterren van wereldformaat op. De souldiva Jocelyn Brown, de populaire Nederlandse band Postmen en het Disco 2000 Orchestra. Billy en de twee discobroers Maurizio Fontanelli verzorgen vanaf twee aparte mixtorens de regie. Vlak voor twaalf uur is het tijd voor de Grande Finale, de crossover tussen funk, disco en dance in zijn ultieme vorm. Jocelyn Brown, het Disco 2000 Orchestra en Fontanel's verzorgen de inleiding op weg naar het moment waar iedereen op wacht. Om midder nacht barst het spektakel in alle hevigheid los. Wat er precies gaat gebeuren blijft nog even geheim. Maar een ding staat vast: Time Zone Fleineken wordt een spetterend eve nement. Het zal groots zijn, grootser dan u zich kunt voorstellen. Karien Ris - Als het aan Sisi ligt wordt het een zinderende zomer, want ook dit jaar komt Sisi in de zomermaanden met een multi- brand-actie onder het thema: Sisi Surfin' Summer. Sisi haakt in op het thema zomer activiteiten voor de doel groep van Sisi: tieners. In een speciaal ontwikkeld magazi ne, de Sisi Surfin' Summer Funguide, krijgen de tieners allerlei tips op het gebied van fun shopping, extreme sports, beach life, hot spots en nog veel meer. De Sisi Funguide heeft een oplage van 1 miljoen stuks en wordt verspreid op middelbare scholen, via displays op de win kelvloer en via nationale accounts, zoals Albron Catering in de treinen. Het thema Sisi Surfin' Summer wordt middels diverse acties doorvertaald naar display-activiteiten op de winkel vloer. De actie wordt ondersteund met radiocommercials en ook op Internet is Sisi te vinden: www.sisi.nl. Op deze site staan behalve de Funguide ook een heleboel andere rubrieken: favoriete zomerhits, chatten op locatie, digitaal ansichtkaarten versturen, daten in het dialect, alles op het gebied van skaten en nog meer. Kortom, de Sisi Surfin' Summer Funguide is de gids voor een te gekke zomer. Saskia van der Haar, medewerker Nationale Promoties Binnenkort te zien, overal waar de zon schijnt: consumenten die hebben meegedaan aan de Heineken SummerStars-actie. Getooid met stijlvolle zonne bril, schommelend op de comfortabele Heineken-hangmat en met leesvoer onder handbereik in de handige Heineken-rugtas. Je pikt ze er zo uit. Zij spaar den namelijk vanaf de laatste week van juni tot de eerste week van augustus ook voor de drie unieke zomeritems. Wat was het voor een actie? "Vijf weken lang waren alle omverpakkingen van het bliksegment van Heineken voorzien van speciale SummerStars. Met twee SummerStars kon de consument al gra tis een stijlvolle zonnebril meenemen, voor drie spaarpunten en bijbetaling van vijf gulden was hij eigenaar van een rugzak en vijf SummerStars plus tien gulden waren goed voor de hangmat. De items zijn alleen af te halen bij de Free Record Shop. Gedurende de hele actie zijn alle blikverpakkingen her kenbaar door opvallende actiepanels. Daarnaast wordt de promotie op de winkelvloer ruimschoots ondersteund door speciale displays en wordt zij op Radio 3, Radio Veronica, Radio 538 en Sky Radio ondersteund door een commercial. De SummerStars zijn te vinden op alle vier verschillende blikver pakkingen van Heineken." Casper 't Hooft, junior brandmanager Heineken

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 19