Het swingt, het is muziek, het is film, het is live, het is.. Heineken NightLive RECEPTIES DE BEELDVORMERS MOVIES IN CONCERT Mevrouw GJ.S. van Olst 24 Marguerite de Ruijter Nog net voor de zomervakantie neemt Gerarda van Olst afscheid van Heineken. Haar receptie vindt plaats op 9 juli om 16.30 uur in de ontvangstruimte van Heineken Brouwerijen Friesland te Grou. "Ik heb 32 jaar met veel plezier gewerkt, maar nu wordt het tijd er een punt achter te zet ten", zegt ze. "Ik ben in 1967 bij Bokma in Leeuwarden begonnen op de afdeling Export. Eind jaren zeventig, beginjaren tachtig ging het exportgebeuren over naar E.T.A. in Rotterdam en kreeg ik meer administratief werk te doen. Daarnaast deed ik secretaressewerk voor de heer Bokma. Toen de nieuwe fabriek in Zoetermeer werd gebouwd (het huidige Bols Benelux), zagen we bij Bokma de bui al hangen en verwachtten we ieder moment een 'ontslag'brief op ons bureau. Die brief kwam inderdaad, maar het was niet voor ontslag. De meeste medewerkers konden gewoon over naar Zoetermeer en kregen prima regelingen mee. Voor mijzelf was dat niet het beste. Ik was toen 46 en dan moetje niet meer verkassen. Ik kreeg een baan in Grou (crediteuren/kas) en daar werk ik nog steeds met veel plezier. Maar ik vind het ook niet erg er weg te gaan. Ik ben nogal een reislustig type en zal dan ook zeker niet stilzitten. Lekker rondtrekken met vrienden door Australië of bivakkeren in Amerika. Ik deed het al, maar heb er nu nog meer de gelegen heid voor." Van 2 tot en met 4 december 1999 gaat het dak van het Rotterdamse Ahoy eraf tijdens het nieuwe Heineken muziekevenement 'Heineken Nightlive'. Onder begeleiding van een volledig symfonie-orkest vertolken grootheden uit de popmuziek hun hits en een aantal beroemde filmthema's. Het belooft een uniek visueel en muziek spektakel te worden, zoals men dat van Heineken gewend is. De filmbeelden die bij de muziek horen worden tevens op spectaculaire wijze in de zaal geprojecteerd. De artistieke leiding van Heineken NightLive is in handen van David Campell: één van 's werelds bekend ste arrangeurs van film- en popmuziek. Hij is ondermeer verantwoordelijk voor orkestra ties van de albums en singles van onder andere Aerosmith, Coolio en Alanis Morisette. De technische productie is in handen van Michael Ahem, producer van Live Aid Usa. De video-projecties, verzorgd door een videokunstenaar, werken interactief met de muziek en zijn op verschillende schermen in de zaal te bewonderen. Kaarten zijn verkrijgbaar via Ticket Service 0900-3001250, via de aparte balie van de 150 grotere postkantoren, de 33 GWK- kantoren en de bekende voorverkoopadressen. Heineken Ninhtliwe

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 24