Huwelijken Buitenland Bedankt! Detacheringen Overleden gepensioneerden Zoeterwoude J.J. Neus (Postkamer) H.A.G. Stiphout (Product Technology) J. van Oord v.d. Vlies (Verpakken) Den Bosch M.H.J.M. van Bijnen (Facilitaire Dienst) met mw. E. van den Elzen Horeca Vijfjaar kenden ze elkaar, voordat Liesbeth Terlouw en Ton van Straalen elkaar op 6 mei het jawoord gaven onder grote belangstelling van familie, kennissen en col lega's. Liesbeth: "Hoewel het weer die dag niet zo mooi was, hebben we een fantastische dag gehad. Echt een dag om op terug te kijken. Mw. L. Terlouw (Verkoopbinnendienst Heineken Brouwerijen Gelderland) met A.L. van Straalen Zoeterwoude Mw. M.J.J.A. Addegeest (Technical Coordination binnen Support HTS) met M.H.H. Maas C.W. Zwaan (C.S.A.) met mw. N. Riebeek A.R. den Aantrekker (Verpakken) met mw. A.M. Snijders P.H. Blok (Verpakken) met mw. A.L. Prins Angola De heer O.A. Smith is per 17 mei jl. gestart ais General Manager van Nova Empresa de Cervejas de Angola S.A.R.L. te Luanda. Hij volgt in deze func tie de heer Y.J. Lafage op. Voor deze benoeming bekleedde de heer Smith de functie van Managing Director Sierra Leone Brewery Ltd. Curasao De heer M.J. Gerards (voormalig Manager Uitmarkt bij Vrumona) is met ingang van ljuni 1999 benoemd tot Export Manager bij Heineken Trading N.V. te Willemstad. Hij volgt de heer M.P. Bakker Schut op, die eveneens per ljuni 1999 is benoemd tot Marketing Manager bij de Cluster Africa/Midden Oosten te Amsterdam. Democratische Republiek Kongo/lle de la Reunion De heer R.A.M. Bosman (voorheen Brewery Manager bij Bralima S.A. te Kinshasa, Democratische Republiek Kongo) is met ingang van 20 april 1999 benoemd tot Technical Director bij Brasseries de Bourbon S.A. te Saint Denis, lie de la Reunion. Kongo In aansluiting op zijn detachering bij Bralirwa S.A. te Gisenyi, Rwanda, is de heer C.H.L. van Griensven benoemd tot Chief Engineer bij Brasseries du Congo S.A. te Pointe Noire, Kongo. Per 1 maart is de heer J.P. van der Maden benoemd tot Directeur Services Techniques bij Bralima S.A.R.L. in Kinshasa. Hong Kong De heer R.D. Hooglandt (voormalig Area Export Manager Africa) is met ingang van 1 juni 1999 benoemd tot Marketing Manager Heineken Hong Kong. Tevens is de heer Chu Chun Ho (voorheen bij Heineken USA als Marketing Manager Special Projects) per 1 juli 1999 benoemd tot Sales Manager Heineken Hong Kong. Italië/Zwitserland De heer J.G. van Dalen is met ingang van 1 juni 1999 teruggekeerd uit Italië in verband met zijn aanvaarding van de functie van HTS Project/ Installation Manager bij Caianda Haldengut AG te Chur, Zwitserland. Marokko De heer G.J.C. Muts is per 21 juni benoemd tot Technological Controller bij Société du Maroc te Casablanca en volgt in deze functie de heer L. Groeneweg op. Tot deze datum was de heer Muts Knowledge Management Consultant bij Heineken Technical Services. Angola De heer J.O. Dik wordt per 15 juni 1999 voor ongeveer drie maanden gedetacheerd bij Nocal S.A. te Luanda. Tsjaad De heer R.A. Wille is per 15 maart 1999 voor 4 maanden gedetacheerd bij Brasseries du Logone S.A. te Moundou in Tsjaad als Chief Engineer. Op vrijdag 26 februari 1999 mocht ik na 40,5 jaar afscheid nemen van mijn actieve periode bij de unit Heineken Den Bosch. Het was voor mij en mijn gezin een onvergetelijke gebeurtenis. De aanwezigheid van vele collega's vanuit het Bossche, alsook vanuit Zoeterwoude, Limburg en Bunnik, heeft mij bij zonder getroffen. Ook de aanwezigheid van de vele oud-collega's die mij kwamen uitzwaaien en welkom heten bij de club van niet-actieven, was een opste ker die mij onverwacht veel goed deed. Het is wel even wennen, na zoveel mooie jaren in de Bossche brouwerij. Heel in het bijzonder wil ik mede namens Mieke, mijn collega's van P&O bedanken voor hun persoonlijke goede gaven. Daaruit blijkt datje niet alleen collega's vaarwel zegt, maar ook een stel vrienden dagelijks zult missen. Het genieten van de vele mooie dingen in deze wereld zal dus hier en daar wat pijn doen. Voor mijn vrouw en mij waren de vele bloemen, kaarten, faxen en vooral de flessen en even zoveel blijken van waardering, een onder steuning voor een goede start van de volgende periode in ons leven. Het is fantastisch als je na zoveel werkzame jaren in een uitstekende gezond heid de wereld mag gaan verkennen. Dank voor alle collegialiteit, inventiviteit en ruimhartigheid. Piet en Mieke van den Akker Na 37,5 jaar werken bij Heineken en het bereiken van de VUT-leeftijd werd ons op 10 mei 1999 een grandioos afscheidsfeest aangeboden in de nieuwe Unit Houten. Zowel het Managementteam als de collega's van de Unit hebben ons zeer verrast en in de watten gelegd. Ons hele gezin kijkt met zeer veel plezier op deze dag terug. Wij willen dan ook iedereen die hierbij betrokken is geweest heel hartelijk danken. Het is altijd gevaarlijk om namen te noemen, maar in dit geval moet dat toch daar ik weet dat juist zij samen zoveel moeite hebben gedaan deze dag te doen slagen. Roel de Haan, Patria 11lade en Corine Wieman, heel heel hartelijk bedankt. Ook de directie verdient onze dank voor deze jubileum- en afscheidsreceptie. Deze dag maar ook al die voorgaande jaren bij Heineken zullen altijd in onze herinnering blijven. Een van de geslaagden van de laatste tijd: J.F.M. van Lunsen uit Bunnik, die is geslaagd voor de cursus Veilig heidstraining vorhefiruckbestuurder. Meer geslaagden vind u op de nieuwe Intranetsite van Vers van 't Vat. Ad en Bep Bunschoten Op 26 mei 1999 is de heer W.J. Keyer (92 jaar) overleden. De heer Keyer is op 14 oktober 1946 in dienst getreden bij de Amstelbrouwerij. Hij is op 1 maart 1972 met pensioen gegaan. Op 27 mei 1999 is de heer G.J. Nijveldt (87 jaar) overleden. De heer G.J. Nijveldt is op 11 augustus 1947 in dienst getreden te Amsterdam. Hij is op 1 mei 1977 met pensioen gegaan. Op 2 juni 1999 is de heer J. Hoekstra (78 jaar) overleden. De heer Hoekstra is 16 november 1964 in dienst getreden. Hij is in november 1985 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 21