PERSOONLIJK I Geboorten Uit dienst 20 -<S R ^0 R 1 <2> -S* 1° Den Bosch Bob Cornelis Adrianus zoon van A.A.C.J.M. Hamers (Verpakken) Sebastiaan Wilhelmus Adrianus, zoon van W.A. van de Kerkhof (Projectleiders) Jan Jaap Lodewijk, zoon van H. van Klompenburg (Operations Algemeen) Bunnik Acht weken is ze te vroeg geboren, maar na enkele span nende weken ging het zo goed dat ze naar huis mocht: Vera, de derde dochter van Eugene en Eveline Caron. Haar grote zussen (5 en 7 jaar) zijn stapel op haar en kunnen niet wachten tot ze meekan buitenspelen. Vera, dochter van E.G.M. Caron (VIA) Martijn, zoon van R.A.W. Versteegh (Supply) Horeca Romy Adriana Eleonora, dochter van G.Th.M. van der Vlist (Administratie Heineken Brouwerijen Utrecht) 'Stars on Stage' is het nieuwe internationa le stageprogramma van Heineken. Het pro gramma houdt in dat twintig studenten van Nederlandse universiteiten geselecteerd zullen worden om enkele maanden stage te lopen bij een werkmaatschappij in het bui tenland. De selectie vindt begin juli plaats in Zoeterwoude. Studenten die hiervoor belangstelling heb ben, kunnen zich opgeven via de speciale gratis 'Stars on Stage' cards, of via de Stars on Stage website die te bereiken is via: www.recruitment.hnb.nl. Het is de bedoeling dat het programma jaar lijks herhaald kan worden. Ik hoop dat het een groot succes wordt. Er is in elk geval genoeg animo voor vanuit de studentenwereld. Hester Linthorst Zoeterwoude Milou Anne Veronique, dochter van R.J. van den Assem (Assortimentsmanagement Horeca) Dannique, dochter van mw. M.C. Pasterkamp- Verlaan (Bedrijfsadviezen Horeca) Coen Roelof Ferdinand, zoon van M.V. Tromer (Regionale Verkoop) Romy Johanna Irmgard, dochter van S.K.P.A.J. Pfeijffer (Regionale Verkoop) Bram, zoon van mw. F.C.M. de Jongh (Knowledge Management Facilitation) Nienke, dochter van M.H.H.A. Veldkamp (Knowledge Management Facilitation) Betty Elisabeth Annette, dochter van A.C. Bosma (General Expense Services) Caya Yakima, dochter van E.H. Bloem (Brouwen) Luuk, zoon van mw. J.D. de Bruin-de Ridder (Operations Algemeen Export) na een dienstverband langer dan 3 jaar) Den Bosch A.J. Snijders (Detachering) M. van den Wijngaard (Verpakken) J.M. Beckmann (Operationele Planning) M.A.M. van Geene (Brouwen) Bunnik J.G. Danklof (afdeling Marktbewerkingsteam Thuis- verbruik) Horeca Mw. M.C. Lodewijk (Verkoop Heineken Brouwerijen Amsterdam)

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 20