Society 3 En hier de winnaars van de Heineken Brewery Award 1998.De afvaardiging van de Brouwerij Zoeterwoude met de wisselbeker: Nico Nusmeier, Carlos Oliveira Melicio en Johan Kooiman. Zij werden door de heer Vuursteen (2e van rechts) gefeliciteerd met het behaalde resultaat. "Ondanks de zorgen die het project Inzetbaarheid Medewerkers het ifgelopen jaar heeft gekost, zijn onze mensen gewoon doorgegaan met het maken van kwaliteit. Daar mag iedereen reuze trots op zijn", aldus Nico in zijn dankwoord. Ook de ïossche en Atheense Brouwerij (foto rechts) kregen een aanbeveling en Nieuw-Zeeland kreeg de prijs voor de meest verbeterde Brouwerij. 4 Op zaterdag 5 juni werd voor de jfde maal het toernooi om de Amstel Cup voor horecagebieden gespeeld. "Om er zeker van te zijn dat iedereen om negen uur paraat stond, was een doedelzakspeler ingehuurd ightech vond plaats op 26 mei. Burgemeester Houben verrichtte de officiële handelingen, bijgestaan door de heer Van Dongen Torman. Een feestelijke dag met een mooi esultaat. 11 Nog een keer Utrecht, maar nu omdat op 10 mei Ad Bunschoten afscheid nam van Heineken Horeca. Ad was op de dag van zijn afscheid op de kop af 37,5 aar in dienst bij ons bedrijf. Dit heugelijke feit werd gevierd met zijn familie en collega's in de nieuwe ontvangstruimte in Houten. Ad werd toegesproken door Roel de Haan en een aantal van zijn collega's, waarna een lange rij van medewerkers hem de hand schudde. 12 Als laatste deze maand twee Heineken bridgeteams die op 29 en 30 mei meededen aan het Internationaal Nederlands Bridge toernooi. Het team van captain Jouko Renqvist uit Zoeterwoude wist de eerste plaats te behalen en nam de sponsortrofee in ontvangst. Het team van Raimond van Dordmund behaalde de 3e prijs in zijn klasse. jp Zoetemelk of de voetbalschoenen van Luc Nilis? Op dinsdag 11 mei vond in Sportcafé De Uitdaging te Rotterdam de veiling plaats van deze en nog zo'n zestig andere unieke ortattributen van bekende topsporters. De sfeer was geweldig, de opbrengst was ruim voldoende en bestemd voor de Richard Krajicek Foundation. Op foto 6 ook de heer Pronk, u zich wellicht nog herinnert van de vorige 'Hei'. Op deze foto wordt hij geïnterviewd door onze eigen Stephanie Koenders. 7 Op woensdag 19 mei 1999 namen de heren i Donkers en Ergun Kurt afscheid van de afdeling DCS in Den Bosch. Beide heren en hun echtgenotes werden ontvangen door Henk van Klompenburg en Jan Jaap ten Hoor. teamleiders Adrie Snepvangers en John van der Vliet spraken de beide heren toe. Jos v.d. Wijgert richtte zich nog tot zijn collega Ergun. In een goedgevulde, gezellige

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 11