die net zo lang speelde tot ieder aan de ontbijttafel zat", vertelde Frans Fleer "Toen viel de regen met bakken uit de hemel en ging de koffie met bakken vol naar binnen. Het winnende team FC Groningen, met spelers van de vestigingen Groningen en Drenthe, kreeg de beker overhandigd door de nieuwe trainer van Heracles, Frits Korbach. 5 Olympische spelen: op 28 mei opende Mark Bolland in Den Bosch fase III van de vernieuwing van de kelders van Verpakken genaamd 'de Tempel'. Acht teams gladiatoren streden na afloop van de opening - geheel in stijl - om een avondje karten. Om power en uithoudingsvermogen op te bouwen, begonnen ze vast met kratstapelen en fustwerpen. Sommige teams hadden zich wel heel bijzonder uitgedost. Dat verhinderde het team van Verpakken niet om deze krachtmeting te winnen. 6 Wie ging er naar huis met de gele trui van Cambrinuskelder kreeg iedereen daarna de gelegenheid afscheid te nemen van beide heren. 8 Op 6 juni is het pand van Heineken Brouwerijen Utrecht geopend met een spetterend feest. De opening ging van start met de overhandiging van een cheque door Roel de Haan aan de heer H. Schemmekes van het muziekinstrumentenfonds van de vereniging Kunst naar Arbeid. Op foto 8 v.l.n.r. Burgemeester A.B.L. de Jonge van Houten en de heren De Haan, Schemmekes en Lorié. Een waardig begin voor een nieuwe vestiging. 9 Piet Gloudemans nam op 10 mei afscheid van Verpakken Den Bosch. Piet en zijn vrouw werden ontvangen door Aldona Minderop en Jos Habraken. In de goedgevulde Amsteltaveerne werd Piet toegesproken door Jos Habraken. Nadat Piet zelf het laatste woord had genomen, werd de receptie met zeer veel gezelligheid voortgezet. 10 In de vorige VvtV heeft u een artikel van Herman Muijtjens kunnen lezen over de nieuwe bottelarij in Maastricht. De feestelijke opening van dit staaltje 1 Fanatiek was de deelname van Heineken-medewerkers tijdens het toernooi van Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude. Tot het moment dat de keeper van DOS, Karim Harrassi een sprint trok om de bal te redden voordat deze de sloot zou bereiken. Karim verdween tussen het riet en hield er een paar soppige schoenen aan over. Zijn teamgenoten wisten - zogezegd door het lachen - de overwinning niet te behalen. De prijs ging naar het Transportbedrijf Van der Heijden. Op de foto v.l.n.r. Gerard van Werkhoven, Bert van der Heijden, Erik Korthals Altes. 2 In mei gingen ruim 900 Bossche oud-medewerkers en hun partner op stap naar Rotterdam voor een boottocht door de grootste haven van Europa. Het schip ziet er solide uit, maar dat zei men ook van de Titanic. Maakt u zich geen zorgen: iedereen is weer veilig aan wal gekomen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10