Nieuwe ontvangstcentra IDEEENBUS De brouwerijen in Den Bosch en Zoeterwoude zijn de afgelopen jaren steeds mooier geworden. Terwijl Den Bosch onder meer een bekende kunstschilder heeft benaderd voor het verfraaien van een blinde wand, werkt Zoeterwoude aan de entree en de centrale controlekamer. Tegelijkertijd is er een projectgroep gestart die hard over een nieuwe ontvangstruimte nadenkt. De nieuwbouw voor de ontvangst van onze brouwerijbezoekers in Zoeterwoude wordt naar alle waarschijnlijkheid gevestigd in de buurt van parkeerterrein P2. In verschillende teams wordt momenteel, onder de bezielende leiding van Meint van Kuiken, landelijk hospitality manager (PR) van Heineken Nederland, gebrainstormd over modernisering van de rondleidingsroute in de brouwerijen. Terwijl het projectteam de hoofdlijnen voor de gehele ontvangstverbetering uitzet, probeert een bouwteam met aan het hoofd Koos van Leyden deze gedachten te vertalen in een visueel bouwkundig geheel. Een programmateam houdt zich ten slotte bezig met de inhoudelijke kant van de zaak. De vraag welk gevoel ons bedrijf bij de rondleidingen wil uitstralen speelt daarbij een belangrijke rol. leder team bestaat uit medewerkers van Heineken en uit adviseurs van bureau DST Communicatie en Didactiek. Gezamenlijk zoeken zij naar mogelijkheden om de rondleidingen in Zoeterwoude een nieuwe uitstraling te geven. In Den Bosch wordt de verfraaiing van de excursieroute onder andere gerealiseerd door het beschilderen van de blinde wand van de Erwin van Grootelcorridor. De bekende kunstschilder John Berends is gevraagd deze opdracht uit te voeren. Tevens wordt getracht de excursieroute te wijzigen, zodat bezoekers nog beter zicht krijgen op de productieprocessen binnen de brouwerij. Karien Ris Zoeterwoude Beloningen W. Ritsma, P. Brand, C. Zevenhoven. 225,- H. Kuyt 150,- H. Flux 500,- R. Schijf 500,- D. Saglam 500,- Zoeterwoude V.P.C. Schouten Aanmoedigingen 125,- Voor de meeste medewerkers van Heineken Zoeterwoude is het nog even wennen: de benzinepompen aan de uitgang van het brouwerijterrein leveren geen druppel benzine meer. Ze zijn namelijk in renovatie en worden vervangen door twee pompeilanden met elk drie producten. Op 13 juni gaan ze weer open. Overigens zullen dan wel de brandstofprijzen enkele centen hoger uitkomen. De precieze prijzen zijn nog voer voor overleg tussen de Ondernemingsraad Zoeterwoude en de Bedrijfsleiding van Heineken Nederland. Voor wie vóór 13 juni toch bijna een lege tank heeft: geen probleem. Net voor de spoorweg vindt u het gloednieuwe Texaco-station, waar u (uiteraard zonder korting) benzine kunt tanken. Marguerite de Ruijter http-.llbrowsehuislnewsinfolRERSMED

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 25