ESS»**"' VfiS A/ateringse collega's ook nauwelijks anders te verwachten! Op de foto van links naar rechts, de heren Keizer (Rum), Coebergh en De Zeeuw. 10) Ook Jan Beekman nam in april afscheid van Heineken. Jan werkte de laatste twee jaren bij Heineken Brouwerijen Gelderland als medewerker administratie, maar was de aren daarvoor ook al nauw bij de organisatie betrokken. Gevraagd naar zijn reactie vertelde Jan dat hij erg onder de indruk was geweest van het afscheidsfeest. De speeches van Dick Hageman, Peter Kruip en Astrid van der Niet en de 250 gasten bieden genoeg stof tot nadenken en nagenieten. 11) STAAAAAPELEN In de uitzending op 13 mei van 'Wedden dat...?' liep tv-personality Fabienne tegen 15.000 Amstel-kratten op. Ze won de weddenschap niet, maar ons inziens verdienden de bouwers zeker de hoofdprijs. Jeysen, 4 Jan Sloos, brandweer Leiden. 7) Tijdens de receptie van Jaap van Dijk (accountmanager) van Vrumona liep het flink vol met gasten. Jaap vertelde ons dat ooral de aanwezigheid van alle drankengroothandelorganisaties hem veel plezier had gedaan. De ontvangst door Ruud Overgaauw, de speech en het stripverhaal an Mart-Jan Gerards, de Dixieland band en de originele bewegwijzering naar het feestgedruis hebben allemaal bijgedragen aan een geslaagd feest. Een speci- tal bedankje voor Gerdien Vermeiden, Hannie Overdiek en Wolfgang Barthel voor de organisatie en verzorging van het feest vond Jaap wel op zijn plaats en wij ijn het daar natuurlijk volledig mee eens. 8) Voor het verzamelen van 100.000 Amstel-doppen krijgt u een rolstoel. Dat is een hardnekkig gerucht dat al decen- ïia lang de ronde doet. De familie Pronk uit Warmenhuizen nam de proef op de som en wist: van het gerucht bleek niets waar, maar de collega's van Amstel /onden het initiatief zo ieuk dat zij besloten de familie op 21 april in Zoeterwoude uit te nodigen en de 180.000 Amstel-doppen officieel in ontvangst te nemen. Het bedrag dat een rolstoel kost, werd vervolgens aan een goed doel, in dit geval de Richard Krajicek Foundation, geschonken. (Op de foto: Jan Pronk) 9) Oud- id van de Raad van Bestuur de heer Coebergh opende op 19 april het nieuwe distributiecentrum Heineken Brouwerijen Haaglanden in Wateringen. Kort daarvoor eikte de heer Coebergh een cheque uit aan ingenieur De Zeeuw van het Juliana Kinderziekenhuis. Daarna volgde een spetterend feest, maar dat was van onze

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23