p PERSOONLIJK i Geboorten Huwelijken Uit Dienst Buitenland r Zoeterwoude Joost, z.v. C. Zuyderduyn (Administration) Dion, z.v. mw. M.H. Schroef (Support Europe HTS) Nadine, d.v. R. Smits (Verpakken) Buitenland Herman, z.v. J.D. van Karnebeek (Hong Kong) en Mw. P. Tijssen Horeca Stefan Hendrik Cornelis, z.v. G.W.H. Boon (Verkoop Heineken Brouwerijen Utrecht) Roy Johannes Gerardus z.v. mw. H.E.G. Lammers van Drunen (Administratie Brabant) Tim, z.v. J.A.H. van den Bulck (Verkoop Heineken Brouwerijen Haaglanden) Amsterdam Corine, d.v. E.G. Zomer Stallen Heineken Brouwerijen Evenementen Service Bunnik Asma, d.v. E.H. Kaouass (afdeling Supply) Horeca Dhr. M. van Baren (Heineken Brouwerijen Taptechniek Noord- West) en mw Y.D. Verheijen Mw. P.M. Resner (Brouwerij de Ridder Administratie) en dhr. F.J.L. Last Den Bosch Mw. H.T.J. Brekelmans (verpakken) en dhr. A.T. van de Camp Dhr. M.G.M. van Huiten (verpakken) en mw. F.W.C. van Baardwijk Na een dienstverband van 3 jaar of meer Den Bosch Mw. E. Janssen-Dorff (Team Control Administratieve Services) Dhr. M.J. van den Heuvel (Detachering) Dhr. J. Krop Dhr. A.G. Timmermans Dhr. M.L. Hermse (allen Verpakken) Zoeterwoude Dhr. T. dos Reis Dhr. J.R. Sint Hill Dhr. H.H. Aydogdu Dhr. A. Bakir Dhr. M. Basar Dhr. Cetin Dhr. A. Ersoy Dhr. P.C. Fernandes Dhr. J.B. Fonseca Dhr. A. Garcia Martinez Dhr. A.A. Ippel Dhr. M.A. Kandil Dhr. S. Lorenzo Verduga Dhr. A. Alves Monteiro Dhr. 0. Narci Dhr. A.N. Goncalves Dhr. A.J.M. Pires Dhr. M.S. Pires Dhr. M. Saglam Dhr. A. Sahin Dhr. A.R. Sahin Dhr. H. Turkoglu Dhr. M.E. Akseki Dhr. M. Cevik Dhr. D. Duzdas Dhr. P. Postma (allen Verpakken) Mw. J.A. Koning- van der Linden (P&O Productie) Dhr. R.M.R. van den Berg (DCS) Mw. J.T. Noordervliet- de Boer (Garage) Dhr. S.L. den Ouden (Uitkerings Administratie) Bahamas/St Lucia De heer J.H.H. Bierbaum is terug gekeerd uit de Bahamas, waar hij werkzaam was als Chief Engineer bij commonwealth Brewery Ltd. te Nassau. Met ingang van 4 mei 1999 is hij benoemd tot Chief Engineer ad interim bij Windward and Leeward Brewery Ltd. in Vieux Fort, St. Lucia. China/Thailand De heer Q.A.C. van Loon, thans Production Manager Packaging bij Hainan Asia Pacific Brewery in Haikou, China, is met ingang van 3 mei 1999 benoemd tot Chief Engineer bij Thai Asia Pacific Brewery in Bangkok, Thailand. Democratische Republiek Congo De heer P.A.P. van der Aart is per 19 mei 1999 teruggekeerd uit de Democratische Republiek Congo, waar hij was gestationeerd als Sales Logistics Manager bij Bralima S.A.R.L. te Kinshasa. Hong Kong Nieuw in dienst per 1 mei 1999 is de heer L.A. van Meurs, die ver volgens met ingang van 13 mei 1999 werd uitgezonden als Project Manager bij Heineken Hong Kong Ltd. lie de la Réunion/Congo De heer J.P. Leperd, thans Technical Director bij Brasseries de Bourbon S.A. in Saint Denis, He de la Réunion, is met ingang van 7 mei 1999 benoemd tot Directeur Industriel bij Brasseries du Congo in Brazzaville, Congo.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10