Vervolg van pay. 23 Na een dienstverband langer dan 3 jaar: DEN BOSCH Dhr. C. Kastermans (Terrein en Stalling), Dhr. M.C.J.M. Beijer (Detachering), Dhr. L.H.E. Vos- ters (Verpakken), Dhr. F.J. Sluij- ter (Verpakken), Dhr. J.K. Pee- ters (OT-F), Dhr. M.B.B.L. Maarouf Bouraoui, Dhr. A. van Setten, Dhr. A.M.A.E. de Rooy, Dhr. M. Demirel, Dhr. M. Gar cia Pascual, Dhr. G. Benavente Alonso (allen Verpakken), Dhr. A.G.P. van Lieshout (Brouwen) BUNIUIK Dhr J.F. Mannaerts, Ondersteu ningsteam Demand) ZOETERWOUDE Dhr T. dos Reis, Dhr M. Kavak, Dhr N. Manav, Dhr A.S. Pires, Dhr H.M.J. Riool, Dhr N. Sen- can, Dhr A. Garcia Martinez, Dhr A.R. Sahin, Dhr H. Turkog- lu, Dhr M.A. Kandil, Dhr S. Lorenzo Verduga, Dhr M. Basar, Dhr M saglam, DhrH.H. Aydogdu, Dhr A Bakir, Dhr A.N. Goncalves, Dhr J.B. Fon- seca, Dhr A. Alves Monteiro, Dhr O. Narci, Dhr Celin, Dhr P.C. Femandes, Dhr A.A. Ippel, A.J.M. Pires, Dhr A. Sahin, Dhr M. Das, Dhr D. Duzdas, Dhr M. Cevik, Dhr P. Postma, (allen Ver pakken), Mevr. J.A. Koning- an der Linden (P&O), Dhr M.E. Akseki (DCS), Dhr R.M.R. can den Berg (DCS), Mevr. J.T. Noordervliet-de Boer (Garage), B.G. Raatjes, Externe Betrek - .ingen (PR) HORECA IJ. van den Hoed, (ControlH.B. riesland), J.W.M. Domhof, Verkoop H.B. Gelderland) DANKBETUIGINGEN Graag willen wij de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk, de goede wensen, het cadeau onder cou vert en de drankenbon die de heer Hellendoorn ons op 16 februari namens Heineken kwam aanbieden ter opluiste ring van ons vijftigjarig huwe lijk. Wij hebben deze blijken van belangstelling zeer ge waardeerd. Jo en Kees van Meel Mede namens mijn vrouw, wil ik de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket die wij ter gele genheid van ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen. Het doet ons goed te weten dat je ook na je actieve diensttijd bij Heineken niet vergeten wordt. Louis en Nel Schumacher Op woensdag 24 december mocht ik na een verblijf van vijf jaar afscheid nemen bij de Unit Heineken Brouwerijen Overijssel vanwege de VUT. Komende vanuit een regionale drankenhandel kan ik alleen maar concluderen dat ik in Rijssen een bijzonder fijne tijd heb gehad. Het was wel een roerige tijd, maar ondanks dat is er met veel inspanning en collegialiteit een uitstekende unit neergezet. Met gemoti veerd en plezierig personeel mocht ook ik daar een steentje aan bijdragen. Dank voor die prettige samenwerking. Zeer erkentelijk ben ik voor de belangstelling bij de ziekte van mijn vrouw, met dank aan de leiding voor het invullen van de tijd om in die periode wat meer thuis te kunnen zijn. Humoristisch was het afscheid met Ber Pas als Sinterklaas en de collega's die mij met een toe passelijk lied in het zonnetje hebben gezet. Dank voor ai die hulde en ook voor de cadeaus toen ontvangen. Met veel ple zier kijk ik terug naar die perio de die een prettige herinnering zal blijven. Ben Groote Schaarsberg Hiermee brengen mijn vrouw en ik onze dank over voor de mooie cadeaus van de directie en van Miryam v.d. Linden. Onze dankbaarheid is groot. Het gouden bruidspaar F. Stuiver-Kremers Vlak voordat wij vertrekken naar ons tweede thuisland 'The USA' een reactie op alles wat ons is overkomen tijdens mijn afscheidsreceptie in de hagel nieuwe vestiging van Heine ken in Etten-Leur (Br). Een bomvolle 'COUR' (zo heet de ontvangstruimte), de bloemen, planten, cadeautjes, kaarten, telegrammen en speeches. Te veel om op te noemen. Een speciale krant met bijdragen van oude en nieuwe collega's. Een zanger en een koor. Maar vooral...een heleboel mens mensen, warmte en belang stelling. Samen op weg geweest in de Heineken trein door Bierland. Wij zijn uitgestapt maar komen jullie vast weer tegen. Goede reis lieve mensen! Voor alles bedankt! Wim Hoeben(en natuurlijk Atie) Groot was de verrassing toen er op 19 februari ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk een prachtige plant en een ver strekkingsbon voor een gratis drankenpakket werd thuisbe zorgd. Wij waren hier heel erg blij mee. Wij willen ook onze dank uitspreken aan de heer Hellendoorn, die namens Hei neken steeds maar aan de 'niet-actieven' blijft denken. Het is een prachtige gedachte dat Heineken op deze manier zijn oud-medewerkers eert en bedankt voor de jaren die zij voor de brouwerij hebben gewerkt. Directie, heel erg bedankt! Henny en Marry Munter Het heeft ons bijzonder verrast dat mw. S. van Koot en namens de Heineken-directie aandacht heeft geschonken aan ons 50- jarige huwelijk door ons met een bezoek te vereren. Tot onze grote verrassing kregen we niet alleen een prachtig bloemstuk, ook het aanbieden van een drankenbon en een envelop met inhoud hebben wij zeer op prijs gesteld. Heel hartelijk dank voor dit alles. Fam. D. Brouwer Hierbij wil ik de directie van Heineken bedanken voor het prachtige bloemstuk en het medeleven bij het overlijden van mijn lieve man Henk Lus ter. Langs deze weg ook graag een speciaal woord van dank voor de hartverwarmende steun van mevrouw Van Koo ien. Bets Luster Hartwich Mede namens mijn vrouw wil ik de directie van Heineken hartelijk danken voor het bloemstuk en de drankenbon die wij ontvingen bij ons veer tigjarig huwelijk. H. Geldof van dhr. R. Hellendoorn was heel plezierig. Nogmaals harte lijk dank. Riet van Amsterdam Directie bedankt voor het bloemstuk, dat ik mocht ont vangen voor het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd. L.H. Arkesteijn en familie Mijn afscheid als archivaris van Heineken Nederland was voor mij en mijn vrouw Leida een onvergetelijke gebeurtenis. De aanwezigheid van de vele col lega's, oud-collega's en collega archivarissen van het Gemeen tearchief Amsterdam gaf een weldadig gevoel. Bijzonder inventief en geslaagd was de levensgrote diaprojectie door mijn naaste collega's. De uitrei king van de dikke Van Dale en de dunne Van Dillen én het a capella optreden van het 'gemeentelijk archivaal kamer koor' vormden de krenten in de pap. Al met al: dank voor jullie collegialiteit, inventiviteit en ruimhartigheid. Joop van Dillen Ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk willen wij de directie van Heineken bedan ken voor de mooie bloemen en de drankenbon. Jet en Cees Hendriks, Amsterdam Langs deze weg wil ik de direc tie van Heineken Nederlands Beheer B.V. hartelijk danken voor het door de dhr. R. Hellen doorn overhandigde fraaie bloemstuk ter gelegenheid van het bereiken van mijn 'pen- sioengerechtigde'leeftijd. G.P.M. Waardijk Op 18 februari waren wij aan genaam verrast door het ont vangen van een prachtig bloemstuk en een drankenbon ter gelegenheid van ons 40- jarig huwelijk. Mede namens mijn echtgenoot mijn hartelij ke dank aan de directie van Heineken Nederlands Beheer B.V. J.M.A. de Langen-Buschgens Bij deze wil ik de directie van Heineken bedanken voor het ntooie bloemstuk dat ik kreeg ter ere van mijn pensioenge rechtigde leeftijd. Het heeft mij echt verrast. Ook het bezoek Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, de direc tie van Heineken bedanken voor het prachtige boeket bloe men dat ons is aangeboden op onze trouwdag. L. Stello

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 33