II II i\ rlrtiv i ll POPAI AWARD VOOR AMSTEL Welkom Katern! I I 30 'II I Liefhebbers van de Ierse cultuur konden vrijdag 9 april in het Amsterdamse Paradiso hun hart ophalen tijdens de eerste Big Irish Nite, een muziekspektakel met een keur aan Ierse artiesten. Onder het genot van het in Ier land gebrouwen Murphy's bier kon men genieten van optredens van Mary Coughlan, An Emo tional Fish en de in Nederland woonachtige Danny Guinan. De door Murphy's gepresenteerde muzikale avond in Paradiso is een initiatief van twee in Nederland wonende Ieren: Barry Williams (eige naar van de Ierse Pub Tig Barra's aan de Overtoom in Amsterdam) en Mark Gilligan (van het Ierse artiestenbureau Poucha Promotions, gevestigd in het Gelderse Wenum-Wiesel). Een ande re Nederland-connectie tijdens The Big Irish Nite vinden we bij de zan ger/gitarist Danny Guinan. Deze vol bloed Ierse artiest woont namelijk in Haarlem, van waaruit hij werkt aan zijn carrière in de muziekbusiness. Na een periode furore te hebben gemaakt met zijn band 'Speranza', koos hij voor het solopad. Zijn solo-debuut- album is pas uit en is getiteld 'Red'. Live is Danny een ware entertainer; energiek, charmant en onvervalst Iers. VRUMONA A.B.M. Ait Layachi A.B.M. Ait Layachi A.B.M. Ait Layachi H Eskens R.L. Bacas T.B. Visser beloning 300,- 300,- 300,- 250,- Aanmoedigingen 75,- ƒ75,- Op de Parijse POPAI-beurs, de grootste beurs op het gebied van point-of-purchase materiaal in Europa, worden elk jaar prijzen gegeven voor producenten in diverse catego rieën. In de categorie Permanente Display in Dranken won de 'can- cooler' van Amstel en Electrolux Zweden de eerste prijs. Voor Amstel is de cancooler op de markt gezet door Electrolux en Heineken Nederland. De cancooler is in Nederland al in een groot aantal winkels ingezet, waardoor direct een stijging in de verkoopresulta ten zichtbaar werd. Sinds het maart-nummer is Karien Ris de redactie van Vers van 't Vat komen versterken. Karien vervangt tijdelijk redactrice Esther Tops. Karien is 26 jaar en heeft aan de Universiteit van Amsterdam Culturele Studies en Spaanse taal en letterkunde gestu deerd. Ze schrijft sinds twee jaar op freelance basis voor diverse tijdschrif ten en bedrijven. Daarnaast bedanken we van harte Karin Willems, die sinds vorig jaar zomer onze redactie heeft onder steund. Karin werkt nu bij Public Relations op de afdeling Perszaken en woordvoering. Redactie Vers van 't Vat

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 32