I Afscheid J. Plat Afscheid H. Smithuis Afscheid M. Simsek en M. Kardal ZOETERWOUDE - John Plat nam 11 maart samen met zijn vrouw Edith en zijn kinderen afscheid van onze onderneming. Collega's en oud colle ga's kwamen John en Edith tijdens het informele en gezellige samenzijn in de Van Swietenzaal van het Ont vangstgebouw De Hooiberg in Zoeter- woude de hand drukken. De heer De Man sprak de familie Plat toe en belichtte in het kort de lange loopbaan van de heer Plat. John begon in 1961 zijn loopbaan bij Heineken te Rotter dam. Van 1975 tot en met 1987 was hij werkzaam in Amsterdam waar hij hoofd Brouwen en Verpakken was. wateringen - Hennan Smithuis, Horecavertegen- woordiger bij Heineken Brouwerijen Haaglanden, besloot op 60-jarige leeftijd na ruim 38,5 dienstjaar met de VUT te gaan. Nadat op 15 februari 1998 Herman al op grootse wijze zijn 37,5 jarig jubileum vierde met vrienden en collega's, was 17 maan 1999 de dag aangebroken zijn afscheid te vie ren. Op verzoek van Herman zelf wilde hij zijn afscheid vie ren met collega's en oud collega's in het Café van de Unit Heineken Brouwerijen Haaglanden. Velen maakten gebruik van de gelegenheid Herman de hand te schudden. Het is duidelijk dat Herman een graag geziene collega was. Na de nodige mooie biertjes nam Remmert Keizer het woord en overhandigde hem een zeer fraai brouwketeltje en uiteraard werd zijn vrouw Ria in de bloemetjes gezet. Nadien nam Frans van der Wallen de microfoon over. Met de nodige grappen en grollen haalde Frans de loopbaan van Herman aan. Namens alle collega's ontving Plerman een schitterende golfset. Nadat Herman zelf het laatste woord had gesproken, werd de receptie met zeer veel gezelligheid voortgezet. Vanaf 1988 tot en met 1994 werd hij uitgezonden naar Kinshasa en Douaia in Afrika. Sinds 1995 was hij werk zaam bij Tee Yih Jia (Fujian) Brewery Co. Ltd. in Fuzhou, China, als laatste in de functie van Brewery Manager. Vervolgens was het woord aan de heer Rijkens die de heer Plat bedankte voor zijn langdurige inzet voor onze onder neming. Hierna sprak de heer Brug man. Zijn humoristische speech ging vergezeld van een videoband waarin opnames waren gemaakt van de heer Plat ten tijde van zijn verblijf in zijn laatste standplaats Fuzhou in China. De heer Plat zelf bedankte alle colle ga's voor de fijne samenwerking en voor de cadeaus. Hierna volgde nog een ontspannen en gezellig samen zijn. ZOETERWOUDE - Na respectieve lijk 20 en 24 jaar namen woensdag 31 maart de heren M. Simsek en M. Kar dal afscheid van Heineken. Beide Ver pakkers werden op deze dag vergezeld door hun familie van alle generaties. Na de ontvangst en het arriveren van collega's van Colonne 3 spraken Nico Nusmeier en Wouter van Heeren hen toe. Vooral de verbondenheid die Kar dal en Simsek met elkaar hebben was een gegeven: waar Kardal liep vond je Simsek en omgekeerd. Zowel een collega als een voormalig teamleider van Colonne 3 onder streepten hun woorden met geschen ken. De heer Kardal sprak hierop een dankwoord uit ten aanzien van Hei neken voor de afgelopen jaren. Na het officiële gedeelte werd het een zeer gezellige bijeenkomst met anek dotes en mooie verhalen met name over vroeger. Het was een van die wei nige zonnige dagen die we pas dit jaar hebben gehad en het was een mooi afscheid met veel dankbare herinne ringen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 30