25 jaar R. Grootenhuijs Afscheid P. van den Akker Afscheid J.H. van Dillen Amsterdam - Tijdens een geani meerde bijeenkomst in de Moutzolder werd 25 maart het 25-jarig jubileum van de heer Grootenhuijs gevierd. Hij is verantwoordelijk voor de functio nele inrichting van de Finance Con trol module van het -thans in ontwik keling zijnde- Heineken SAP-score systeem. Omringd door een groot aantal van zijn huidige en vroegere collega's ontving de heer Grootenhuijs van de heer Home de gouden speld en de bijbehorende envelop. Vervolgens ging de heer Home kort in op de ver schillende functies die de jubilaris de afgelopen jaren bij Heineken heeft bekleed, onder andere in Zoeterwou- de, Rwanda en de Democratische Republiek Congo. Daarna gaf de heer Beukhof hem een cadeau, dat goed aansluit bij zijn passie, golf. Hij wenste de jubilaris vervolgens veel speelple- zier in zijn toekomstige expatriate- land, Polen, toe. Na een kort slot woord van de heer Grootenhuijs werd de receptie met veel enthousiasme voortgezet. den bosch - Op vrijdag 26 febru ari 1999 nam Piet van den Akker, Coördinator Opleidingen, afscheid na een dienstverband van ruim veertig jaar. Piet is in 1958, kort na de opening van de Bossche brouwerij, in dienst gekomen en heeft tot en met 1984 in met name de Legkelders gewerkt. Vanaf 1984 is Piet werkzaam geweest als Coördinator Opleidingen binnen de afdeling P&O. Piet, zijn vrouw Mie- ke en hun kinderen werden ontvan- zoeterwoude - In aanwezigheid van vele collega's, oud-collega's, en collega-archivarissen van het ge meentearchief Amsterdam nam Joop van Dillen (Archiefzaken Zoeterwou de) afscheid van Heineken. Hij deed dat o}) 10 maart met een gezellige en drukbezochte receptie in ontvangst gebouw De Hooiberg. Naaste collega's verrasten Joop met een levensgrote diaprojectie, wat Joop zelf als 'inven tief' en 'geslaagd' becommentarieer de. Als cadeau kreeg de scheidende collega de dikke Van Dale overhan digd, aangevuld met de 'dunne Van Dillen'. Verder trad het speciaal in het leven geroepen 'gemeentelijk archi- vaal kamerkoor' a capella op. Joop zelf had er nauwelijks woorden voor en was erg onder de indruk van het geheel. Wat volgde was een zeer gezellige receptie. gen door Herman Ubbink en Henk Bonthuis. Voordat de receptie begon bracht het St. Barbaragilde uit Hees- wijk-Dinther een vaandelgroet. Piet is namelijk in 1995 en in 1996 gildeko- ning bij dit gilde geweest. In de Cant- brinuskelder zong het gilde het Bra bantse lied Were Di en sprak de heer Van den Berg van het gilde Piet kort toe. Daarna werd Piet toegesproken door Henk Bonthuis die de loopbaan van Piet de revue liet passeren. Zijn speech werd muzikaal omlijst door het P&O-koor. Piet kreeg zelf als laat ste het woord. Daarna kreeg iedereen de gelegenheid om Piet en zijn echtge note de hand te schudden. Het was een drukbezochte en gezellige recep tie, die voor hem een mooie afsluiting was van zijn actieve Heineken-leven.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 27