25 jaar C.J. Marcé 37,5 jaar J.A.A. van Stek 25 jaar M. van Gaaien den bosch - Op 26 februari von den in Den Bosch een diner en feest avond plaats ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de heer Cor Marcé, medewerker magazijn bij Hei- neken Brouwerijen Midden-Brabant, 's Middags werden Cor en Ria met hun kinderen, Cors moeder en broers en zussen met een taxi van huis afge haald en naar restaurant De Raadskel- der in Den Bosch gebracht. Daar wer den zij verwelkomd en overhandigde regionaal unit manager Marinus van Dorst de gouden speld aan Cor. Na het uitgebreide diner toog het gezelschap naar eetcafé De Boerderij, waar vele collega's in de prachtig aan geklede feestzaal stonden te wachten. Han van Mierlo, logistiek manager, schetste vervolgens de carrière van Cor sinds zijn indiensttreding bij dran kenhandel Liebrand BV. Hij typeerde Cor als loyale en hard werkende colle ga. "In de periode dat hij werkzaam was als vrachtwagenchauffeur en bij rijder heeft hij zich een ware ambassa deur van onze biermerken getoond", meende de spreker. Maar ook in zijn huidige functie, het beheer van tijde lijk bruikleen, staan service en klant gerichtheid bij hem voorop. Namens de personeelsvereniging overhandig de Marjo Kosters de jubilaris een cadeau. De gezellige avond die daarop volgde, duurde tot in de kleine uur- tjes. Amsterdam - Uit alle windstre ken waren collega's, oud-collega's en externe relaties op 19 maart naar Hei- neken Brouwerijen Evenementenser vice in Amsterdam gekomen. Zij kwa men om Tonnie van Stek te feliciteren met zijn 37,5-jarig jubileum. In zijn terugblik op Tons loopbaan haalde Bram van der Graaf ondermeer op wat er die eerste werkdag bij de Amslel Brouwerij in de De Volkskrant stond. In 1975 maakte Ton de over stap naar de RSD. "Dat werk sprak jou aan. We weten het, je bent en blijft een evenementenman in hart en nie ren. Dat is jouw stek, Stek." Bram zei ook dat je niet meer over een arbeids- den bosch - "Een actieve mede werker, die geen werk schuwt en met veel interesse in zijn werk", dat zei Paul Hamers in zijn speech bij het 25-jarige jubileum van Marien van Gaaien, secretaris van de Centrale Ondernemingsraad. De receptie vond 3 maart plaats in Den Bosch in aanwe zigheid van familie, vrienden en colle ga's. Paul Hamers citeerde ook het nodige uit de vroegere beoordelingen van Marien. Peter Wever, voorzitter van de COR, typeerde vervolgens Marien met behulp van de astrologie. Marien zelf had als laatste het woord. Hij memoreerde dat hij veel collega's heeft gehad en dat er zowel goede als, gelukkig weinig, slechte tijden zijn geweest. "Ik was in voor nieuwe din gen en die kansen kreeg ik in die 25 jaar ook." Sinds april 1998 werkt Marien in deel tijd, gecombineerd met het wethou derschap van de gemeente Gorin- chem. Iets wat volgens hem aan te raden is in het kader van de employa- bility. Na zijn dankwoord volgde nog een gezellige, drukbezochte, receptie. overeenkomst kunt spreken als iemand zolang in dienst is, maar over bijna onvoorwaar delijke toewijding. Hij omschreef de jubilaris als het vleesgeworden visitekaartje en de bier- meester van de brouwe rij en zei er trots op te zijn met mensen als Ton en zijn colle ga's te mogen werken. Vervolgens sprak Leo Coolen op het 'Van Stek plein' Ton in rijm toe. Hij haalde enke le anekdotes op en speldde tot slot de gouden speld met briljant op. Na de overhandiging van het afdelingsca deau door Bert Hazebos sprak Ton een dankwoord aan ieder en zette 'Het Bierlied' in. Hierna vormde zich een lange rij om te feliciteren. Een muzi kaal duo zorgde voor verhoging van de feestvreugde op de toch al zeer gezellige receptie.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 26