Regiokantoor Antsterdam groots geopend HEINEKEN SPONSORT 50-JARIG JUBILEUM WILHELMINA FONDS Amsterdam - "Geef mij maar gewoon een glaasje melk of water", antwoordde Majoor Bosshardt op de vraag of zij weieens een biertje drinkt. Geheelonthoudster of niet, de 85-jari- ge Majoor nam met liefde de cheque van f 15.000, - in ontvangst uit handen van burgemeester Patijn. Heineken bood het Leger des Heils dit geldbe drag aan tijdens de opening van het nieuwe regiokantoor in Amsterdam op 22 februari. Na de overhandiging liet de burgemeester met behulp van een fietspomp een enorme wereldbol uiteen knallen, waarna tussen het vuurwerk de naam 'Heineken Brou werijen Amsterdam' te voorschijn kwam. Hiermee was de opening van het nieuwe regiokantoor een feit. Eerder heette regiodirecteur Frank van der Klaauw alle genodigden (onder wie Raad van Bestuurslid A. Ruys) van harte welkom in het maga zijn, dat voor de gelegenheid was omgebouwd tot een ware feestzaal. In zijn toespraak bedankte hij de aanwe zige klanten voor hun begrip voor de overlast die de hele verhuizing naar Amsterdam met zich had meege bracht. Ook burgemeester Patijn richt te nog een woordje tot de gasten en wees nogmaals op de nauwe band tussen Heineken en de hoofdstad. Na dit officiële deel was het tijd voor feest. En natuurlijk was er muziek. Ondanks de hagel die op het dak klet terde, wist 'Las Chicas' de tent binnen de kortste keren om te toveren tot een tropisch feestje. De Braziliaanse muziekgroep opende het muziekge- deelte met zijn opzwepende ritmes waarop danseressen met kleurrijke jurken en verentooien hun danskun sten vertoonden. Ook de band 'Show- time' was van de partij. Deze groep speelde een veelzijdig repertoire en haalde allerlei hits uit de kast. amsterdam - Heineken N.V. steunt 26 en 27 maart de manifestatie Kanker '99 die zal plaatsvinden in de RAI in Amsterdam. Het gaat hier om de grootste informatiemarkt over kan ker die ooit in Nederland is gehouden. De manifestatie markeert tevens het 50-jarig jubileum van het Koningin Wilhelmina Fonds. De steun van Hei neken bestaat uit aankleding en bevoorrading van het Lotgenotencafé. Dit is een ontmoetingsplaats waar ver schillende patiëntenorganisaties ver tegenwoordigd zijn en workshops en discussiebijeenkomsten plaatsvinden. De organisatie verwacht minimaal 7500 bezoekers. "Het Koningin Wilhelmina Fonds en Heineken zijn het met elkaar eens dat verantwoorde alcoholconsumptie een plaats kan hebben in een evenwichtig voedingspatroon", zegt Wynold Ver- wey, director Corporate Communica tion. "Wij willen met onze betrokken heid bij het tiende lustrum van het Koningin Wilhelmina Fonds laten zien dat kankerbestrijding een zaak is van ons allemaal. Dus ook van Heine ken." De manifestatie biedt onder meer informatie over nieuwe behandelin gen, patiëntenverenigingen, thuis zorg, voeding, uiterlijke verzorging, ontspanning en recreatie. De toegang (van 9.30 tot 17.00 uur) is gratis. Tramlijn 4 vanaf het Centraal Station brengt u tot voor de deur. De AVRO zendt 27 maart een reportage over de manifestatie uit.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 6