EKEN AMSIb HEINEKEN MILLEIUI\IIUIVI-CD Uitslag kieurwedstrijd WV Winnaars kerstpuzzel laliteitsbier AMSTEL: activiteiten De winnaars van de kerstpuzzel uit VW12/98 zijn: F. van Donselaar uit Driebergen, J.M.J. Verheijen uit 's-Hertogenbosch en M.A. Vos-de Glopper uit Oostvoorne. Alledrie hebben hun prijs, een cadeaubon ter waarde van f 25,thuisge stuurd gekregen. zoeterwoude - Bij dit nummer van Vers van 't Vat vindt u een exem plaar van de Millennium Mix. Een cadeautje van onze collega's van Mar keting. Deze cd is vanaf maart gratis te verkrijgen bij aankoop van een actie verpakking Heineken. De Millennium Mix is uitgebracht omdat het maar één keer 1999 is en omdat niets zo kenmerkend is voor het karakter van de tijd als de 'kleur van de muziek'. Op de cd staan prominente muziek stijlen. Daarbij harmoniëren Gregori aanse gezangen uit de elfde eeuw met 9 tot en met 14 jaar De 11-jarige Margot van Veelen uit Leiderdorp krijgt een prijs voor haar kleurplaat in de leeftijdscate gorie 9 tot en met 14. Ook haar kleurplaat springt er uit wat het kleurgebruik betreft. Margot, ga zo door! beats van nu, terwijl het historische geluid van de Australische didgeridoo wordt gecombineerd met verrassen de, eigentijdse soundbites. Millen nium Mix is gemixt door Eddy de Clercq, dj en medeoprichter van de Amsterdamse danstempel Roxy. Op de inlay ervan heeft grafisch ontwerp ster Jeanne Hoogslag op karakteristie ke wijze de mooiste momenten van de afgelopen duizend jaar afgebeeld. ÖÏTlk I 1SVS\ Alle winnaars hebben inmiddels hun prijs, een cadeaubon ter waarde van 25,-, thuisgestuurd gekregen. Er is veel talent onder de kinderen van onze collega's. Dat blijkt wel uit de kleurplaten die de afgelopen weken op de redactie binnenkwa men. Op deze pagina ziet u de winnaars in de verschillende leeftijds categorieën. De prijzen zijn inmiddels opgestuurd naar de huisadressen. o tot en met 5 jaar Voor deze leeftijdscategorie is het altijd extra moeilijk om een keuze te maken. Alle kinderen hebben mooie tekeningen ingestuurd. Maar die van Kim Cortenbach (5) uit Beek en Donk sprong er vanwege het kleurgebruik toch wel uit. Kim, gefeliciteerd! 6 tot en met 8 jaar Keivin Mulders uit Waalwijk (7) wint in deze leeftijdscategorie. Vol gens de jury heeft Keivin er een feestelijke plaat van gemaakt. Ook het kleurgebruik is goed. Keivin: blijf inzenden!

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 29