25 jaar G.R. Habbershaw Afscheid W.J. Hoeben Amsterdam - Tijdens een twee daagse werkbijeenkomst met de leden van de Raad van Bestuur, general managers, cluster directeuren en directeuren HTS en Export, werd de heer Habbershaw (Cluster Directeur Latin America Caribbean) gefelici teerd met zijn 25-jarig jubileum bij de onderneming. De heer Ruys van de Raad van Bestuur reikte de bijbeho rende gouden speld en enveloppe uit. Vervolgens ging hij kort in op de ver schillende functies die de heer Hab bershaw de afgelopen jaren bij Heine- ken heeft bekleed, onder andere in Italië, bij Export en bij Heineken USA. etteiu-leur - Vrijdag 26 februari 1999 nam Wim Hoeben na een dienstverband van bijna 34 jaar afscheid van zijn collega's. Wim werd samen met zijn vrouw Atie en kinde ren door Regiodirecteur Erik Pols ont vangen. Bij binnenkomst ontvingen alle gasten 'de Gorcumse Mokumer', waarin anekdotes uit de loopbaan van Wim werden opgetekend en collega's uit het hele land bijzondere afscheidswoorden hadden geschre ven. Wim werd toegesproken door Erik Pols en Jan Goderie waarbij vooral de nadruk werd gelegd op Wim's grote collegialiteit en inzet. Na een kleine pauze nam Wim zelf het woord. In zijn treffende en humoristische toe spraak vergeleek hij zijn werken bij Heineken met een treinreis door bier- land. Wim is nu uitgestapt, maar heeft beloofd met Atie weer eens in te stap pen om de contactbiertjes op het brouwerijkantoor te bezoeken. Nadat alle sprekers aan bod waren geweest was er gelegenheid om per soonlijk afscheid te nemen van Wim. De gezellige receptie eindigde rond half negen met het vertrek van Wim en zijn familie.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 28