EKEN AMb I tl Nieuwe avonturen van drie Amstel-vrienden immagï #aliteitsbier Nieuwe jas voor Amstel-krat PRIJSVRAAG Quality lik (7); met een ty (22) 11 ïswv rétTF\ Omdat de Amstel-kratten na tien jaar aan vervanging toe waren, heeft de afdeling Marketing in Zoeterwoude een heel nieuw krat laten ontwerpen en produceren. Hierop staat het Amstel-logo in fullcolour uitgebeeld en dat geeft een frissere uitstraling. Een andere wijziging betreft de plaats van het handvat. Dat zit nu in het midden, waardoor het krat makkelijker te dragen is. Vanaf 13 april verschijnt een nieuwe Amstel-commercial met de drie vrienden, die inspeelt op het nieuwe krat. Vers van 't Vat heeft de hand weten te leggen op het blikje waarmee de opna me is gemaakt. Wilt u kans maken op dit exclusieve collectors item? Bedenk dan waar u de drie vrienden de volgende keer wilt tegenkomen en in welke situatie. De origineelste inzending wordt beloond met het unieke blikje. Stuur uw kaartje voor 12 april op naar de redactie van Vers van 't Vat (zie pagina 2 voor het adres). Vergeet niet uw naam en personeelsnummer te vermelden. fpipp §j§ §1 HÉ ~M if- Het leek heel even Hollywood in het anders zo rustige Edam. Een pittoresk pleintje in het Noord- Hollandse dorp fungeerde een dag als setting voor de opname van een van de nieuwe Amstel - commercials rond de drie vrien den. In deze commercial ligt een leeg Amstel Bier-blikje op straat. De drie vrienden zien het en beginnen ermee te voetballen. Het blikje gaat van voet tot voet, tot de drie mannen een Amstel café in hun vizier krijgen. Ze lezen het spandoek aan de gevel: 'Hier live voetbal kijken'. Thomas en Mark rennen naar het café, terwijl Jeroen met het blikje een pass geeft richting de voordeur. Daar gaat het straatvoet- balpartijtje nog even verder totdat Mark letterlijk ingrijpt. Hij vangt het blikje met de hand. "Dat was hands man!", zegt Thomas plagerig tegen Mark, terwijl ze alledrie de kroeg inlo pen. De nieuwe Amstel-commercial is al te zien op alle Nederlandse televisiezen ders en wordt vooral uitgezonden rondom voetbalwedstrijden in het kader van de Amstel Cup en de UEFA Champions League. FIETSENREK Een andere Amstel-commercial is 1 maart in première gegaan. Daarin komt Mark aanfietsen bij een Amstel- kroeg. hi het Amstel-fietsenrek staan al de twee stalen rossen geparkeerd van Thomas en Jeroen. Mark stapt af, pakt zijn kettingslot en bedenkt zich geen moment: met één beweging zet hij alledrie de fietsen op slot. 'En we gaan nog niet naar huis' fluitend, stapt hij het café binnen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 27