EKEN -I AMS I t /aliteitsbier AMSTEL: activiteiten ■u MEMORIAM AIMS VAN ENGELEN ip 12 januari 1999 bereikte ns, toch nog sneller dan ver dacht, het bericht dat onze col- ega Hans van Engelen op 44- i rige leeftijd was overleden, 'an oktober 1997 tot december 998 is Hans voor zijn ziekte iehandeld en een week voor erst geheel genezen ver jaard. Groot was dan ook de ehok toen hij enkele dagen iaama toch weer opgenomen erd in het ziekenhuis, ans kwam in dienst op 1 juli 1978 als tankreiniger in de Leg- welder. Vanaf 1 maart 1981 ver- ulde hij de functie van markt- eldoperator. Van 1 februari 984 tot 1 juli 1984 was hij eldwerker en vanaf 1 juli 984 algemeen reserve. Vanaf februari 1987 vervulde hij de inctie van filteroperator. Met ngang van 1 januari 1994 ging lij over van 3-ploegendienst aar 5-ploegendienst en werd iij operator Gelager- en sur- Jusverwerking in de Gistkel- ier. lans stond bekend als een pen, goed gehumeurde colle- a die altijd bereid was om een elpende hand toe te steken, lij was een Bourgondiër van iet zuiverste soort. Zijn groot te hobby's waren: Heineken niet alleen zijn werk, maar hij iustte graag een biertje), lekker ■ten, kaanen en vooral vissen, lij woonde nog thuis bij zijn noeder en hij zei daarover itijd: "waar kun je het nou eter hebben". oe geliefd hij was bij zijn col- ga's bleek wel tijdens de ere- aenst in het crematorium. Jaast zijn familie, buren en riendenkring was er een enorme belangstelling van col- ega's van de brouwerij. Wij wensen zijn naaste familie en vrienden heel veel sterkte- bij de verwerking van dit grote verlies. Collega's Brouwteam-C IN MEMORIAM R. VAN ELDIK Met verbijstering vernamen we het bericht dat op 2 maart 1999 onze collega Richard van Eldik op 23-jarige leeftijd door een noodlottig ongeval op Colonne 3 is overleden. Richard was Operator van Colonne 3 in Zoeterwoude. Hij was in dienst sinds oktober 1997. Richard was open en behulpzaam en deed zijn werk met veel plezier. We konden elkaar vertrouwen. Niet alleen als collega's maar ook als goede vrienden. Tijdens gesprekken met Richard hadden wij het vaak over de toekomst. Hij kon vol vuur over zijn plannen ver tellen. Richard en Irene wilden zich binnenkort verloven. Trouwen over ongeveer vijf jaar en kin deren krijgen. Ook hadden wij het vaak over het werk en hoe het verder zou gaan als Colon ne 3 niet meer in bedrijf was. Voetballen was ook een geliefd onderwerp van Richard, zeker als het over Feyenoord ging. Hij hield van een nette werk omgeving en een goed contact met zijn collega's. Richard, een collega met wie je graag samenwerkte. Wij zullen Richard missen. Zijn vriendelijkheid, zijn collegiali teit, zijn persoon. We zullen nog vaak aan hem denken. Wij wensen in het bijzonder Richards ouders Ron en Tineke en zijn vriendin Irene heel veel sterkte toe met het dragen en verwerken van alle pijn en ver driet. Zijn collega 's van Colonne 3 IN MEMORIAM AD HAMERS Op 25 januari 1999 is na een kortstondige ziekte overleden de heer Ad Hamers. Hij werd 64 jaar. Ad Hamers kwam op 4 decem ber 1967 in dienst als produc tiemedewerker op de afdeling Verpakken van de Bossche brouwerij. Hij kreeg een jaar later zijn vaste aanstelling. In zijn toenmalige beoordeling scoorde hij 'zeer goed' op de punten accuratesse, tempo, kwaliteit, betrouwbaarheid, houding, gedrag en initiatief. En zo is Ad altijd geweest en gebleven. Hij was een man met het hart op de juiste plaats. Hij zei altijd waar het op stond en maakte van zijn hart geen moordkuil. Ad was een graag geziene kerel binnen de brouwerij. Buiten de brouwerij was hij ook actief, vooral in de Oisterwijkse gemeenschap was hij alom bekend en geliefd. In 1992 maakte Ad gebruik van de 57,5-jarige regeling en nam hij, samen met een aantal van zijn collega's, afscheid tijdens een gezellige receptie in het HOC. De laatste jaren kreeg hij wat gezondheidsklachten, maar die hield hij voor zich. Als je vroeg 'Ad, hoe is het met je', dan zei hij altijd 'Prima, alles in orde'. Eind vorig jaar werden zijn klachten dusdanig ernstig dat hij werd opgenomen in het zie kenhuis en heeft hij ook de ongelijke strijd tegen zijn ziekte moeten opgeven. Wij wensen zijn vrouw Army en hun kinderen heel veel sterkte toe bij dit verlies. IN MEMORIAM A. BIBAHRI Geschokt vernamen we dat onze Barri' zondag 10 januari 1999 aan een ernstige ziekte was overleden op 51-jarige leeftijd. Barri was al bijna twintig jaar werkzaam bij de Interne dienst Kantoor Zoeterwoude. We hebben Barri als een vrolij ke en behulpzame collega leren kennen, die met een bijzonder gevoel voor humor en op zijn eigen wijze het werk zo goed mogelijk probeerde uit te voe ren. Wij wensen zijn vrouw en kin deren veel sterkte toe bij dit grote verlies. Interne dienst Kantoor Zoeterwoude Overleden gepensioneerden Op 3 februari 1999 is de heer R. van der Ham (80 jaar) overle den. De heer Van der Ham is op 24 april 1961 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 november 1983 met pensioen gegaan. Op 11 februari 1999 is de heer H.M.W. Holst (85 jaar) overle den. De heer Holst is op 21 januari 1963 in dienst getreden bij Amstel. Hij is op 11 februari 1979 met pensioen gegaan. Op 11 februari 1999 is de heer N.W. Vedder (90 jaar) overle den. De heer Vedder is op 14 mei 1962 in dienst getreden bij Amstel. Hij is op 1 december 1973 met pensioen gegaan. Op 15 februari 1999 is de heer E. Strang (82 jaar) overleden. De heer E. Strang is op 1 mei 1957 in dienst getreden te Rot terdam. Hij is op 1 augustus 1981 met pensioen gegaan. Op 17 februari 1999 is de heer A.V. Hifle (65jaar) overleden. DeheerHille is op 15 juni 1956 in dienst getreden bij Coe- bergh. Hij is op 1 oktober 1998 met pensioen gegaan. Op 27 februari 1999 is de heer H. Bostelaar (74 jaar) overle den. De heer Bostelaar is op 1 juli 1955 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 maart 1990 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet Vervolg op pag. 31

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23