j xj =?jj 'Brand'-kamer 1/DUS j"J2JjJ£> jUuUjjJJJ2JJJ 1 zoeterwoude - Het is er weer: Amstel Lentebock. Vanaf 22 maart kunt ii het krijgen in de supermarkt, slijterij, horeca en natuurlijk het PUM van uw vestiging. Dit frisse voorjaars- bokbier van Amstel bevat 7 vol alcohol en is sinds de introductie in. 1995 niet meer te weg te denken uit het rijtje bokbieren. Een traditie die de consument goed op prijs wordt gesteld. In oktober riep het televisie programma 'Kassa' Amstel Herfstbock nog uit tot het beste bokbier, hetgeen verwachtingen schept ten aanzien van Amstel Lentebock. De brouwers zijn er ook dit jaar in geslaagd een uit stekend bier te brouwen. hooceveen- Sommige Heineken- vestigingen verwelkomen op een wel heel ludieke manier de nieuwe colle ga's van Brand. Zo kreeg Hans Noor man, verkoopleider Horeca bij Brand, op 14 januari de sleutel overhandigd van zijn eigen 'Brand'-kamer in de Heineken-vestiging Hoogeveen. Hij ontving deze uit handen van carna valsprins Ben (in het dagelijks leven Logistiek Manager van Heineken Brouwerijen Drenthe) en zijn begelei ders, Prins An en adjudant Jan. De plechtigheid werd bijgewoond door vele collega's van Heineken en Brand. Rob van Leendert, directeur Horeca van Brand Bierbrouwerij, overhan digde Prins Ben vervolgens een unie ke carnavalsonderscheiding. Een aantal maanden geleden werd de belevering van Brand-afnemers door Heineken-units overgenomen en is ook de verkooptelefonie voor Brand- afnemers bij deze units onderge bracht. Dit alles onder het uitgangs punt 'samen sterk in de markt met drie krachtige merken'. Vandaar dat Hans Noorman in Hoogeveen een gastvrij onderdak heeft gekregen.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 18