VORPERIMCE IEUWBOUW eesplezier met Wieckse Witte EKEN AMSIb laliteitsbier AMSTEL- artiuitAi'tpn LSWV .niswv 430%. i usvw OuivSCHOOV K Siuuww t AU WïtAhUD. bum mik Enigszins achter op schema, maar toch al volop in gang. We hebben het over de nieuwbouw van het kantoorpand van Vru- mona in Bunnik. Om iedereen een indruk te geven hoe het nieuwe pand eruit komt te zien, is op de eerste ver dieping van het oude kantoor een pre sentatie ge- maakt van de indeling en de gebruikte kleuren en materialen. En daaruit blijkt dat Vrumona een pand krijgt om trots op te zijn. De indeling van het pand is nagenoeg af. Ook is de verhuisgroep al bezig met de voorbereidingen voor de verhui zing. Voorlopig is er echter nog genoeg werk aan de winkel. Installateurs zijn op dit moment volop bezig met het nodige boor- en beugelwerk voor de installatie en hemelwa- terafvoer. Zodra het pand helemaal waterdicht is, start het leidingwerk voor de klimaatbeheersing, de elektra, de data enzovoort. Vervolgens gaat de afwerking beginnen van de plafonds en wanden. Maastricht - Lekker genieten van een glas Wieckse Witte en een gratis tijdschrift: dat kan de komende zomer met het geliefde witbier uit Maastricht. Wieckse Witte start name lijk begin mei met een dubbele zomer- promotie op de winkelvloer. Er kan worden gespaard voor Nieuwe Revu, Autoweek, Voetbal International, Elle, Quote, Sport International en Playboy. Zolang de voorraad strekt kan de consument de actieverpakking met acht flessen Wieckse Witte voor de prijs van zes van het schap pakken. In de speciale verpakking zit een spaarboekje. De consument moet daarvoor streep jescodes van Wieckse Witte-sixpacks op de spaarkaarten plakken. De spaar- 0jj actie loopt tot 1 september 1999, dus kunnen ook streepjescodes van de reguliere Wieckse Witte-sixpacks worden gespaard. De Wieckse Witte-promotie gaat op de winkelvloer gepaard met opvallend fris promotiemateriaal. De actiever pakking (sixpack met daaraan geseald twee extra flessen) heeft een actie- opdruk die de aandacht trekt in het bierschap. Het nieuwe gebouw staat nu nog in de steigers

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 15