EKEN AM5 Io /aliteitsbier De Amstel Vriendschapstrofee blijft in de commercie. Piet van Vliet, commercieel assistent bij Heineken Brouwerijen Rijnland in Katwijk, geeft haar namelijk door aan Frans van der Wallen van Heineken Brouwerijen Haaglanden. Piet van Vliet heeft er lang over moe ten nadenken aan wie hij een Amstel Vriendschapstrofee zou willen geven. "Het liefst had ik haar aan de hele afdeling Verkoopbinnendienst gege ven, waarmee ik jarenlang heel prettig heb gewerkt op het verkoopkantoor in Leidschendam. Ik kon moeilijk een keuze maken, omdat ik de ene collega niet boven de andere collega wilde verkiezen. Uiteindelijk heb ik daarom bedacht de trofee aan Frans van der Wallen te geven. Ik heb ongeveer zes jaar met Frans gewerkt. Hij was toen verkoopleider, ik commercieel assis tent. Frans is een heel geschikte vent, een geschikte peer. Altijd goed geluimd. Je zou wel een bos van zulke collega's willen hebben. Maar door de trofee aan Frans van der Wallen te geven, geef ik hem eigenlijk ook aan de hele afdeling Verkoop- jr'ffli S I Piet van Vliet (rechts) en Frans van der Wallen binnendienst, waar ik zo prettig heb gewerkt." Frans van der Wallen, tegenwoordig Verkoopleider bij Heineken Brouwe rijen Haaglanden in Wateringen, is blij verrast met de Amstel Vriendschaps trofee. "Het is niet voor het eerst dat ik in mijn leven iets krijg, maar het is toch heel leuk dat ik hem aangeboden krijg." Aan wie de volgende trofee wordt uitgereikt, is nog even de vraag. Waarschijnlijk blijft hij opnieuw in de commercie. "Ik werk al 37 jaar bij de brouwerij, in de commercie, dus dan blijf je al gauw in die groep", licht Van der Wallen toe. Volgend nummer zul len we het weten. 4SPHk 1 uiswv DEIU BOSCH - Martin van Bladel, de trouw ste bezoeker in 1998, heropende begin februari het geheel vernieuwde Fitland op het brouwe rijterrein in Den Bosch. Hij deed dit door vijf honderd meter op de lopende band af te leg gen. Dat gebeurde in het bijzijn van vele ande re sportieve collega's die regelmatig voor of na het werk de fitnessruimte bezoeken. uisvw

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 11