Feestelijke opening Magazijn Eenmalige Verpakkingen Marc Koster opende het nieuwe maga zijn met een geslaagde penalty geweldige inzet bij het realiseren van dit project'. Een feit waarop niet alleen onze Bossche collega's trots zijn, zo bleek wel uit reacties van de aanwezi gen. "Den Bosch is er trots op dat er bij Heineken zo'n staaltje logistiek is uit gevoerd", aldus de 'burgemeester' in zijn toespraak eerder die dag. Leo Slappendel (Coördinator Integrale Planning) uit Zoeterwoude ver woordde het op zijn manier. Hij stak spontaan twee duimen op als ant woord op de vraag om zijn reactie op het nieuwe magazijn. Vele collega 's woonden de officiële han deling bij Het was 5 februari feest op de afdeling Verpak ken in Den Bosch. Die dag opende financieel directeur Mare Koster van Heineken Nederland met een goed genomen penalty het nieuwe Magazijn Eenmalige Verpakkingen in gezel schap van vele collega's en hoogwaardigheids bekleders. Keeper Jan van Grinsven (FC Den Bosch) moest al bij de eerste poging het onder spit delven. Peer van de Muggenheuvel, burge meester tijdens de carnavalsperiode, zorgde met een druk op de knop van het nieuwe computersysteem voor de eerste bestelling. Dat was tot ieders plezierige verrassing een pallet met dozen vol Bossche bollen, die met veel gejuich werden ontvangen. GEWELDIGE IIUZET Carnavalsclub De Loatbloeiers bege leidde het gezelschap naar de Cambri- nuskelder, waar teamleider Appie Veenstra iedereen bedankte 'voor de Carnavalsburgemeester Peer van de Muggenheuvel (links) liet zich de Bos sche bol goed smaken

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 10