Nieuwe producten bij VRUMOIUA Proostende biertjes terug op Leidseplein De positieve ontwikkeling van Dr Pepper, heeft Vrumona er toe doen besluiten de light versie van deze frisdrank te introduceren. Dr Pepper light zal in maart op de Nederlandse markt verschijnen. In mei volgt Sisi Shaky. Zowel de groei van de Dr Pepper als de groei van de lightmarkt is aan leiding voor de introductie van de lightversie. De smaken van Dr Pepper regular en light liggen dicht bij elkaar. Dit is al jaren de centrale boodschap in de Amerikaanse Dr Pepper lightcom- ntercials. De lightversie zal te verkrij gen zijn in 1,5-liter en 33cl-verpak- kingen. Sisi Shaky heet het nieuwste drankje van Vrumona: een verfrissende, kool- zuurvrije orange met vitamine C en een scheutje yoghurt. In mei wordt het nieuwe drankje geïntroduceerd op de Nederlandse markt. De smaaktest die werd gehouden onder moeders en kinderen was posi tief. De kinderen vonden het drankje lekker zoet en verfrissend smaken en de moeders reageerden positief op dt toevoeging van vitamines en yoghurt. Ook het feit dat er geen koolzuur in Sisi Shaky zit, sprak hen aan. Het design van Sisi Shaky is uitgevoerd it frisse en vrolijke gele en blauwe kleu ren waarin zowel de Sisi signatuui terug te vinden is als een verwijzing naar het 'tikkie zuivel' dat is toege voegd. Het assortiment zal bestaan uit kartonnen verpakkingen van 1 litei en 3x20 centiliter. Er mist iets, maar je kunt niet aangeven wat. Die gedachte zal een aantal regelmatige bezoekers van het Amsterdamse Leidse- plein enige tijd geleden door het hoofd gegaan zijn. Oplossing: de beeldbepalende Heineken lichtreclame boven de Heineken Hoek op de bekende uitgaansplek. De proostende bierglazen schitterden enige tijd door afwezigheid omdat ze aan een flinke opknapbeurt toe waren. Inmiddels zijn de klinkende biertjes weer terug geplaatst op de oude plek en is het aanzicht van het Leidseplein daarmee weer compleet gemaakt.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 8