EKEN A MS I la OPROEP liteitsbier 1 AMSTFL artivitoiton Mede namens mijn echtgenote wil ik de directie van Heineken bedanken voor het dranken pakket en de bloemen die wij mochten ontvangen voor ons 40-jarig huwelijk. Tevens dank ik mevrouw van Kooten voor de bemoeienis in deze. Bertus van den Berge Op 7 januari werd mijn periode bij Heineken afgesloten met een receptie in de Moutzolder. Allen die aanwezig waren of anderszins meegewerkt heb ben aan het slagen van mijn afscheid door hun aanwezig heid en cadeaus wil ik hartelijk danken, ook namens Nelly. Ik wens diegenen waarvan ik niet persoonlijk afscheid kon nemen het beste voor de toe komst. Bas Bode Langs deze weg willen mijn vrouw en ik de directie van Heineken heel hartelijk bedan ken voor het prachtige bloem stuk, de drankenbon en de envelop met inhoud welke wij van de heer Bertens mochten ontvangen bij ons 50-jarig huwelijksfeest. Ook willen wij dankzeggen voor het mooie kerstpakket. Fam. Verduyn, Waalwijk Overleden IN MEMORIAM FRANS SMITS Bedroefd waren wij allemaal toen wij op maandag 21 december het bericht ontvin gen dat onze collega Frans Smits, na een kort ziekbed was overleden. Frans kwam in 1966 in dienst als chauffeur bij Amstel agent schap Janssen in Lottum. Na Venlo en Horst kwam hij in 1997 in Helmond te werken als magazijnmedewerker. Frans deed stil en onopvallend zijn werk en was belangstellend en betrokken waar het zijn colle ga's betrof. Zijn objectiviteit en scherpzinnigheid maakten hem tot een gewaardeerde col lega. Door zijn inzet en erva ring was hij een voorbeeld voor jongere collega's. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe. Collega 's Heineken Brouwerijen Helmond De redactie van Vers van 't Vat ontving een verzoek van Silvia Romijn (Heineken Rotterdam) met de vraag of er lezers zijn die iets kunnen vertellen over de heer Jan Cottaar, die vroeger als reclameschilder heeft gewerkt in het pand Crooswijksesingel in Rotterdam. Informatie over Jan Cottaar kan opgestuurd worden naar Silvia Romijn, IC 1.03 R/Schie, of naar antwoordnummer 40105, 3040 VB ROTTERDAM. (Een postzegel is niet nodig.) IN MEMORIAM CHRIST VAN WIJNGAARDE 29 december 1998 ontvingen wij het droevige bericht dat Christ na een slopende ziekte op 58-jarige leeftijd was overle den. Christ was medewerker van het Team MOPPS binnen de Facilitaire Dienst van de Bossche brouwerij. Christ begon zijn loopbaan in 1971 bij Intern transport als heftruckchauffeur. Rugklach ten waren de reden dat Christ in 1984 werd overgeplaatst naar de toenmalige Interne Dienst als beheerder van de was- en kleedlokalen. Ook deze werkzaamheden deed Christ met volle inzet en toe wijding zoals men dat van hem kende. In 1993 werd Christ benoemd als Huismeester bin nen de Facilitaire Dienst. Ondanks het feit dat hij nogal opzag tegen dit soort werk (een andere cultuur) bleek het na enige aanpassing en ervaring een functie die hem op het lijf geschreven was. Christ was namelijk een echte handige klusjesman, hij was bovendien voorkomend, correct en hij behandelde zijn klanten met respect. Kortom een voorbeeld van klantgerichtheid in een facilitaire organisatie. Juist nu hij zijn draai gevonden had in zijn functie was het dan ook een grote schok dat de mededeling kwam van zijn ongeneeslijke ziekte. Tot het laatste moment hebben zijn vrouw Mien en zijn kinderen Christ met grote steun en toe wijding verzorgd. Ook zijn teamleden van MOPPS, Ver zorging en kaderleden hebben Christ al die jaren de nodige steun mogen geven. Wij wensen zijn vrouw Mien, kinderen en familie veel sterkte met de verwerking van het verlies van een dierbare. Overleden gepensioneerden Op 17 januari 1999 is de heer J.J.A. Teijgeman (69jaar) over leden. De heer Teijgeman is op 22 juli 1952 in dienst getreden te Rot terdam. Hij is op 1 oktober 1994 met pensioen gegaan. Op 29 januari 1999 is de heer F.C.G. van Pelt (77jaar) overle den. De heer Van Pelt is op 26 janu ari 1948 in dienst getreden te Bunnik. Hij is op 1 augustus 1986 met pensioen gegaan. Op 28 januari 1999 is de heer G. Meijer (83 jaar) overleden. De heer Meijer is op 26 januari 1953 in dienst getreden bij Van Olffen. Hij is op 1 juni 1980 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet 23 11SV\\

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 23