GEZAMENLIJK AFSCHEI Afscheid J. Commandeur dem bosch - Op 4 december 1998 namen vier medewerkers afscheid van hun actieve leven bij Heineken om te gaan genieten van hun vrije tijd. De heer Jos Leuse kwam in 1966 in dienst van de brouwerij en heeft tot aan de dag van vandaag gewerkt in de afdeling Verpakken als taakteamme- dewerker. Jos, een rasechte Belg, werd toegesproken door zijn naaste collega Wint van den Broek. De heer Tinie Beekmans kwam in 1963 in dienst en heeft het grootste gedeelte van zijn loopbaan gewerkt in de afdeling Brouwen als Specialist Lagerkelder. Hij werd toegesproken door zijn teamleider Ad Willemse. De heer Pedro Reyes Martinez, kwam in 1971 in dienst van de brou werij en werkte als taakteammede- werker in de afdeling Verpakken. Zijn teamleider Jos Habraken, sprak hem toe. Aan het eind van zijn toespraak wenste hij Pedro in het Spaans nog vele gezonde en gelukkige jaren toe. De heer Ad Puts kwam in 1970 in dienst en werkte de laatste jaren als Tapstangenreparateur in de afdeling Verpakken. Hij werd toegesproken door de kersverse teamleider Berend Hut. De Poppelse Fanfare, waar Jos Leuse de bekkens slaat, speelde er tijdens de receptie flink op los. Nadat ze een aantal nummers gespeeld hadden, kon Jos niet langer toekijken en speelde daarom vrolijk mee. Het was een ontzettend gezellige receptie die tot diep in de avond duur de. De scheidende medewerkers. V.I.n.r. de heren Leuse, Puts, Reyes Martinez en Beekmans grou - Op vrijdag 22 januari nam Jan Commandeur, samen met zijn partner, afscheid van onze onderne ming. Tijdens het gezellig samenzijn met collega's en oud-collega's in de ontvangstruimte van Heineken Brou werijen Friesland in Grou, werd Jan toegesproken door Robert van der Sij- de, Regionaal Unit Manager. Hij schel ste in het kort Jans carrière binnen Heineken. Jan kwam in 1967 bij het toen nog zelfstandige Vrumona in dienst en vanaf 1973 is hij als brouwerij verte genwoordiger en later als horecaver- tegenwoordiger in het noorden werk zaam geweest. Tot slot gaf Jan zelf aan een man van weinig woorden te zijn, die zelf liever geen speeches houdt. Hij bedankte alle collega's voor de fijne samenwer king en voor de mooie cadeaus, leder wenste Jan en Ruth veel geluk en plezier toe. Daarnaast werd Jan veel succes toegewenst bij zijn 'nieu we' hobby, schilderen. Rechts op de foto de heer Commandeur

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 20