EKEN AMbI HEINEKEN ORGANISEERT IT CASE COMPETITION Etten-Leur officieel geopend Peter weg bij Vers van 't Vat iteitsbier I AMSTEL' artivit^i j ijna acht jaar heeft hij zich be ziggehouden met Vers van 't Vat. Eerst als redacteur/eindredac teur van ons personeelsblad. En de laatste zes jaar als hoofdredacteur. In die hoedanigheid heeft Peter W. Everts in de loop der jaren niet al leen vele teksten uit zijn PC laten rol len en menig puntje op de i gezet bij andennans teksten, maar ook het gezicht en de vormgeving van Vers van 't Vat bepaald. Per 1 februari 1999 houdt Peter zich niet meer met Vers van 't Vat bezig. Hij is benoemd in een andere functie bij de afdeling Public Relations, namelijk in die van TIE- functionaris. HE staat voor Traffic, Integration and Evaluation. TIE plant, coördineert en evalueert PR- projecten. Deze nieuwe rol vloeit voort uit de invoering van project management bij PR Heineken Nederland. Redactie en redactiecommissie dan ken Peter voor zijn jarenlange inzet en enthousiasme en wensen hem veel succes bij zijn nieuwe functie. Wat doet een manager precies en nog belangrijker: wat doet een IT- manager binnen Heineken? Om antwoord te geven op die vraag orga niseert Heineken de IT Case Competition voor studenten. Doel van de wedstrijd is om de stu denten te laten kennismaken met de functie van een Heineken-IT- manager en de kandidaten een leuke leerzame dag bij Heineken aan te bie den. Sabine Alblas, organisator van de wedstrijd: "We laten de studenten kennismaken met verschillende situ aties die een IT-manager binnen zijn functie kan tegenkomen. Hierbij moet je denken aan pakketselectie van soft wareprogramma's, operationele plan nen maken, budgettering enz. Maar natuurlijk ook de obstakels die zich kunnen voordoen, want hierop moet de student zo goed mogelijk in weten te springen. Na de wedstrijd krijgen de kandidaten een rondleiding door de brouwerij." affiniteit met it "Via direct mailing en verspreiding van posters en flyers op hogescholen, universiteiten en studie- en studen tenverenigingen, hebben we de stu denten op de hoogte gebracht van de IT Case Competition. Maar we staan ook op internet want de echte IT- manager haalt zijn informatie natuur lijk van het net", aldus Sabine. "Alle universiteits- en HBO-studenten die voor september 2000 afstuderen en affiniteit met Informatie Technologie hebben, kunnen zich inschrijven. Zij kunnen zich individueel opgeven of per team van vijf mensen. Via de inschrijvingsfonnulieren selecteren we uiteindelijk tachtig kandidaten." Tijdens vier voorrondes op 24 maart, 7 en 21 april en 19 mei gaan zestien ver schillende teams de strijd met elkaar aan voor een plekje in de finale. Aan elke ronde kunnen studenten, ver etten-leur - We schreven er al eerder over: sinds 5 oktober werkt Heineken Brouwerijen Brabant West vanuit het nieuwe regionale brouwe rijkantoor in Etten-Leur. Alle horeca- leveranties in het gebied vanaf Gorin- chenr tot de Belgische grens en van Tholen tot en met Tilburg vinden nu plaats vanuit Etten-Leur. In de drie maanden volgend op de verhuizing, hebben alle medewerk(st)ers er hun draai gevonden en de spullen een plaats gevonden. 18 januari kon de officiële opening van het pand plaats vinden. Met twee grote knallen van een confettikanon op het laadperron luidde burgemeester M.J.H. van de Ven van Etten-Leur de opening in. Hij deed dit onder grote belangstelling. Want niet alleen de medewerk(st)ers van Heineken Brouwerijen Brabant West waren aanwezig, maar ook circa twaalfhonderd horecarelaties waren naar het nieuwe pand gekomen om te zien waar hun serviceteam werkt. Voor hen waren tevens enkele exter ne leveranciers aanwezig met 'beurs- aanbiedingen'. Diverse artiesten en bands verhoog den de feestvreugde van de opening. deeld over vier teams, deelnemen. Uiteindelijk blijven vier teams over voor de finale op 10 juni in de Heine ken University aan de Stadhouderska de in Amsterdam. Daar wordt uitge maakt welk team de hoofdprijs ont vangt, een reis naar New York met een bezoek aan het U.S. Open finale weekend.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 15