Welkom Brand! De Amstel Vriendschapstrofee blijft dit keer in de horeca. Maar ook bij een naamgenoot. Want Piet van Veelen reikte het beeldje uit aan Piet van Vliet, commercieel assistent bij Heineken Brouwerijen Rijnland te Katwijk. "Omdat het een prettige collega is, een harde werker en bovenal een goede vriend. Maar ook iemand met hart voor de zaak." We kennen elkaar al zo'n jaar of tien en zijn in die tijd ook privé goede vrienden geworden. Hoewel we elkaar op het werk niet meer tegenkomen, gaan we in onze vrije tijd nog wel eens samen naar het voetbal, naar Ajax", vertelt Piet van Veelen. Zijn naamgenoot beaamt dat, maar zegt lachend: "Helaas gebeurt dat te weinig, zeg één keer per jaar. Logisch, want Piet heeft een seizoens kaart en neemt meestal zijn zoon mee naar het voetbal. Is de plaats naast hem nog niet bezet, dan nodigt hij mij uit en dat vind ik altijd een feest." "Toen we allebei nog op de afdeling De overhandiging van de trofee aan Piet van Vliet (links) in Katwijk Bijzonder Beheer in Zoeterwoude werkten (de afdeling waar vorde ringen voor Commercie worden ge ïncasseerd) en later in Leidschendam opnieuw collega's werden, gingen we ook wel eens samen met onze echtge notes stappen. Door omstandigheden gebeurt dat nu niet meer. Maar als we elkaar spreken, is het contact nog steeds als vanouds goed. Ik vind het dan ook hartstikke leuk dat Piet mij met de Amstel Vriendschapstrofee verrast. Nu nog iemand vinden die de volgende winnaar wordt. Maar geluk kig heb ik daar nog even de tijd voor." WIJLRE - Per 1 januari 1999 hoort de Limburgse bierbrouwe rij Brand officieel bij Heineken Nederland. Voor de werknemers van Brand betekent dit dat zij nu in dienst zijn van Heineken Nederlands Beheer en dus ook onder de CAO van Heineken val len. Heineken heet alle Brand werknemers van harte welkom. In het volgende nummer van Vers van 't Vat meer over deze Limburgse brouwerij. De overgang naar de Heineken- CAO voor de Brandmedewerkers is een feit. V.l.n.r. de heren Olthoff (Hoofd Arbeidszaken HNB), Hamers (Directeur Personeelszaken HNB), mw. Van den Akker (FNV- Bondgenoten), Brand, Keulen (De Unie) en De Nennie (VMHP)

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 14