EKEN H~ AMb I Zoeterwoude belangrijk is een goed archief op te zetten en alle administratie goed te bewaren", licht Peter Wever toe. Om de werkmaatschappijen op één lijn te krijgen, zijn er bovendien regelmatig workshops waar vertegenwoordigers van de jaar 2000-comités naar toe gaan om gezamenlijke problemen te bespreken. VERTROUWEN Millenniumcoördinator Wever heeft er vertrouwen in dat alles op tijd gere geld is. "We zijn op de goede weg. Als iedereen op deze manier doorgaat, en we niet voor grote vertragingen komen te staan, lukt het. Frankrijk is nu bijvoorbeeld met een héél groot project bezig om software voor de dis tributie te vervangen. Ze zullen 1 april 1999, de door de Raad van Bestuur gestelde deadline, niet klaar zijn, maar ze zijn heel hard bezig. We zijn nu in het stadium dat we binnenkort een bijeenkomst beleggen met de financial managers om te bespreken hoe de be zetting rondom de jaarwisseling moet zijn bij de werkmaatschappijen. Kijk, als er iets gebeurt, gebeurt het op veel plekken tegelijkertijd. De vraag is hoe we dan moeten handelen." Peter Wever is geen doemdenker en is van mening dat we het jaar 2000 wel goed zullen beginnen. "Ik zit in een werk groep van de heer Timmer, van het nationaal millenniumplatform, met allerlei vertegenwoordigers van de Nederlandse samenleving. Van de politie bijvoorbeeld, GG&GD, ener gievoorziening en dergelijke. Op basis van wat ik daar hoor, ben ik niet bang dat er rare dingen 'zullen gebeuren. Er is absoluut geen paniek nodig. We moeten er natuurlijk wel iets voor doen, je kunt de problemen niet ont kennen, maar we kunnen het zeker aan. Ik zal thuis ook beslist niet gaan hamsteren. Als je nu allemaal maar je ogen en oren openhoudt en mee denkt." In het volgende nummer aandacht voor de auditors van KPMG, die bij de buitenlandse werkmaatschappijen zijn geweest. ZOETERWOUDE - Heineken Zoe terwoude is sinds 16 december de trotse bezitter van een nieuwe brand weerwagen. Directeur Heineken Nederland, Erik Korthals Altes ver richte symbolisch de vuurdoop van het nieuwe mobiel door een brandje op het brouwerijterrein te blussen. "We zullen moeten blijven oefenen, maar ik hoop dat we hem nooit hoe ven in te zetten", sprak Korthals Altes na de ingebruikneming. De nieuwe aanwinst is het eerste model brandweerwagen in Nederland waar geen groot rijbewijs voor nodig is. De wagen is in samenwerking met Mercedes geheel volgens de wensen en normen van de betrokken Heine ken medewerkers ontwikkeld. De oude brandweerwagen, die 25 jaar dienst heeft gedaan, wordt door Hei neken aan de gemeente Zoeterwoude geschonken die hem vervolgens aan haar zustergemeente Osiecane in Polen zal schenken.

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 7