EKEN AMSI AMSTJ /aliteitsbier Mede namens mijn vrouw dank ik Heineken voor de drankenbon, het bloemstuk en de enveloppe met inhoud die wij op ons 50 jarig huwelijk mochten ontvangen. Jan en Tiny Nijholt Mede namens de kinderen, wil ik de directie van Heineken bedanken voor de bloemen die wij ontvingen bij het overlijden van de heer J.B. Jankie. mw. Jankie-Jainandunsing UIT DIENST Na een dienstverband van drie jaar of meer: J.R.T. Floris (Ver koop Midden Brabant), S.N.M. Vugs (Verkoop Helmond), J.R.H. Hoedemaker (Medew. Horeca Tap Service Zuid-Oost Ned.) RJ.A. Berg (Horeca Adviesdiensten Alg.), A.W.J. Klomp (Verkoop Hoofddorp), S.M. Zwanenburg (Brand Management Horeca) J.W.G. Jonker (Thuisverbruik) Overleden IN MEMORIAM J.J. DE HAAS Op zijn 60-ste verjaardag over leed op 23 november 1998 de heer J.J. de Haas uit Nuth. Jo de Haas trad 6 november 1961 in dienst bij de Amstel Brouwerijen in Heerlen als chauffeur. Daarna werkte hij voor Heineken in Maastricht en in Nuth. Vanwege rugpro blemen werd hij in 1978 afge keurd voor zijn werk en belandde hij in de HJR. Sinds dien heeft hij altijd gezond heidsproblemen gehouden en is hij veel ziek geweest. In 1984 kreeg hij ook nog keel kanker, maar daaraan werd hij met succes geopereerd. In 1988 kreeg Jo een hersenbloeding en sindsdien ging hij lichame lijk achteruit. Eind vorig jaar volgden allerlei klachten die zich in mei 1998 openbaarden als uitzaaiingen in de longen en hersenen. De laatste drie maanden van zijn leven is Jo liefdevol door zijn vrouw thuis verzorgd en heeft hij met zijn vrouw en kin deren nog op 23 november zijn verjaardag gevierd. Direct daar na heeft hij de strijd opgegeven en overleed hij nog diezelfde nacht. Wij wensen zijn vrouw Leentje en hun kinderen heel veel sterkte toe met dit verlies. IN MEMORIAM J.J. DE ROODE Op 29 november 1998 over leed op 61-jarige leeftijd de heer J.J. de Roode. Toen Koos op 3 januari 1995 zijn werkzaamheden beëindig de, had hij precies veertig jaar voor Heineken gewerkt. Na zijn start in Rotterdam werd Koos in 1959 wachtchef in de afdeling Verpakken van de Bossche brouwerij. In 1980 maakte hij de overstap van Productie naar Commercie: van chef Expeditie/Magazijn naar hoofd Physieke Distribu tie en Technische Dienst te Rot terdam en later in Breda. Vanaf 1988 bekleedde hij de functie van hoofd Regionaal Servicecentrum Zuid Neder land in Eindhoven. Velen kenden Koos echter ook vanwege zijn jarenlange inzet in de medezeggenschap. Van uit de vakbond kwam hij in het OR-werk terecht, waaraan hij door de jaren heen een grote bijdrage heeft geleverd. Uitein delijk nam hij afscheid als voor zitter van de COR. Koos was een Heineken man bij uitstek, gaf altijd ongezou ten zijn mening, maar telkens ingegeven door de wil het beste te bereiken: voor onze afne mers, voor Heineken én voor de Heineken mensen. Strijd vaardig als 'rooie Koos' altijd is geweest, toch heeft hij uitein delijk de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen winnen en is hij na een kortstondig ziekbed overleden. De crematie heeft in familie kring plaatsgevonden. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en hun gezinsleden heel veel sterkte toe. IN MEMORIAM F. VAN DRUNEN Na de Kerst werd de Bossche brouwerij opgeschrikt door de plotselinge dood van de heer F. van Drunen. Frans overleed 27 december 1998 na een kortstondige ziek te op 48-jarige leeftijd. Frans kwam vanuit de schoenenin dustrie, waar hij als stikker werkte, in november 1973 terecht bij Heineken. Hij kwam te werken in de Bottelarij, waar hij als productiemedewerker begon, maar na enige tijd de functie van magazijnbeheerder kreeg. In 1989 werd hij verpak kingscontroleur binnen de Kwaliteitscontrole van Verpak ken. Hij stond daar bekend als een accuraat medewerker die voor zichzelf en de anderen op durfde te komen als dat nodig was. In februari 1998 ging Frans uit Verpakken en werd hij gesta tioneerd bij de Horeca Techni sche Dienst. Hij vond dit werk ontzettend leuk, hij leerde een andere kant van het bedrijf kennen. Vanaf november 1998, de maand waarin hij ook 25 jaar in dienst was, werd hij overge plaatst naar de Facilitaire Dienst, alwaar hij de functie van Automatenverzorger zou gaan vervullen. Helaas heeft hij zich in deze functie niet in kun nen werken. Frans was een actieve man. Naast zijn werk bij Heineken was hij volop bezig met zingen, wandelen, organiseren van musicals enzovoort. Wij wensen zijn vrouw Els en hun kinderen Renate en Rem- co ontzettend veel sterkte toe. Overleden gepensioneerden Op 4 december 1998 is de heer A. van der Schans (80 jaar) overleden. De heer Van der Schans is op 6 april 1970 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 februari 1983 met pensioen gegaan. Op 13 december 1998 is de heer WJ. Emmens (76 jaar) overleden. De heer Emmens is op 8 janu ari 1952 in dienst getreden te Rotterdam. Hij is op 1 juli 1987 met pen sioen gegaan. Op 30 december 1998 is de heer A. van Groen (73 jaar) overleden. De heer Van Groen is op 10 februari 1969 in dienst getre den van Drankenhandel Annaert Baggerman. Hij is op 1 april 1990 met pen sioen gegaan. Op 3 januari 1999 is de heer A.M. de Rruijf (65 jaar) overle den. De heer De Kruijf is op 23 april 1957 in dienst getreden te Den Bosch. Hij is op 1 juli 1998 met pen sioen gegaan. Op 6 januari 1999 is de heer F.J.C. Mutsaerts (76 jaar) over leden. De heer Mutsaerts is op 23 maart 1970 in dienst getreden te 's-Hertogenbosch. Hij is op 1 september 1987 met pensioen gegaan. Wij wensen de nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van hun verdriet 31 rftlfsl t HSVWj

Vers van 't Vat | 1999 | | pagina 31